Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
AKAI FORCE - Samodzielny system produkcji muzycznej / występów DJ-skich

AKAI FORCE - Samodzielny system produkcji muzycznej / występów DJ-skich

 

 

Przedstawiamy FORCE, najlepszy samodzielny, kompleksowy system produkcji muzycznej, wyposażony wewszystkie narzędzia potrzebne do produkcji, remiksowania, mashupowania i wykonywania utworów na żywo. Łączy w sobie uruchamianie klipów, liniowego aranżera, obsługę MIDI Multi, sekwencer krokowy, sampling, silniki syntezy, sterowanie przy pomocy ekranu dotykowego i wiele więcej. Wszystko w pojedynczym samodzielnym urządzeniu. FORCE jest przygotowany na każdą sytuację, od studia po scenę główną, i nie potrzebuje komputera.

 

Wyświetlacz wielodotykowy

Główny element obsługi FORCE. Uruchamiaj klipy, przeglądajbrzmienia, edytuj dane MIDI, manipuluj samplami, aranżuj kompozycje, używaj XYFX, ustawiaj brzmienia syntezatorowe i wiele więcej – wszystko przy pomocy 7-calowego, kolorowego, pojemnościowego wyświetlacza wielodotykowego Force.

 

Dotykowe narzędzia wykonawcze

Znajdź swój twórczy flow dzięki arsenałowi dotykowych manipulatorów w FORCE. Uruchamiaj sceny/klipy, sekwencje, graj rytm i dźwięki przy pomocy rozszerzalnej matrycy 8x8 do wyzwalania klipów. Odkryj nowe sposoby wzmocnienia swoich wykonań za pomocą enkoderów obrotowych pracujących w zakresie 360 stopni, zapewniających informacje zwrotne na wyświetlaczach OLED dla natychmiastowego dostępu w czasie rzeczywistym do wszystkich kluczowych regulatorów lub dowolnego przypisanego parametru. Przyspiesz swoją pracę dzięki zestawowi inteligentnych przycisków i pokrętełFORCE’a do nawigacji, włączania odtwarzania/nagrywania, dodawania ekspresji do granych dźwięków, crossfadingu i wielu innych.

 

Łączność i pamięć

Załaduj swoje sample z pendrive'a lub karty SD albo rozszerz pamięć masową FORCE za pomocą kieszeni na napęd SATA. Nagraj dźwięk za pomocą 2 wejść combo XLR/¼" z zasilaniem fantomowym i możliwością przełączania poziomu liniowy/instrumentalny. Prześlij dźwięk do dwóch stereofonicznych wyjść ¼”, które można wybrać indywidualnie dla każdej ścieżki w interfejsie FORCE'a. Użyj wyjścia słuchawkowego jako szyny cue, służącej do odsłuchu klipów/scen. Przejmij kontrolę nad swoim sprzętem modularnym przy pomocy czterech niezależnych wyjść CV/Gate i połącz urządzenia peryferyjne MIDI wykorzystując porty MIDI In/Out/Through oraz USB z niespotykaną dotąd funkcją MIDI Multi. Ograniczenia łączności i pamięci masowej należą do przeszłości!

 

Produkuj

Od wywołania wstępnego pomysłu po aranżację i ostateczne zgranie do jednego finalnego pliku –jest tu wszystko, czego potrzebujesz do produkcji muzyki. Nagrywaj, programuj i twórz sekwencje z wieloma typami ścieżek, w tym ścieżkami Plugin, Drum, Audio, Keygroup, MIDI i CV. Szkicuj sekcje utworów w trybie performance, a następnie aranżuj je w aranżerze liniowym FORCE'a. Doszlifuj swój utwór za pomocą dziesiątek procesorów i efektów z pakietu AIR FX. Wszystkie efekty można regulować za pomocą inteligentnie przypisywanychenkoderów lub ekranów w dotykowym interfejsie użytkownika.

 

Graj

W przypadku DJ-a FORCE natychmiast łączy się ze sprzętem live albo jako bardzo funkcjonalny dodatek, albo jako samodzielny główny element zestawu. Remiksuj i mashupuj ścieżki na matrycy klipów 8x8 FORCE’a. Importuj wiele stemów, a następnie dopasowuj tempo i wysokość dźwięku w czasie rzeczywistym. Przypisz ścieżki do crossfaderaFORCE'a i załaduj pełne ścieżki, stemy lub pętle do matrycy 8x8 FORCE'a. Nadaj dodatkowy wymiar swoim występom dzięki dotykowemu XYFX. Podłącz FORCE’a do sieci bezprzewodowej i zsynchronizuj swój projekt z dowolną aplikacją lub urządzeniem kompatybilnym z Ableton Link. Możliwości twórcze ogranicza tylko twoja wyobraźnia – nadanie dodatkowego wymiaru twojemu występowi DJ-skiemu nigdy nie było tak proste.

 

Występuj

FORCE jest twoim instrumentem, sercem twojego występu i idealną platformą do wymyślania na nowo twoich produkcji live. Połącz intuicyjny klipocentryczny tok pracy, wiele trybów odtwarzania i typów ścieżek w celutworzenia klipów z wykorzystaniem sekwencera krokowego w czasie rzeczywistym, grania rytmów i dźwięków.

 

Poznaj silniki syntezy

Do architektury FORCE'a zostały wpisane na stałe cztery silniki syntezy wysokiej klasy, każdy z możliwością pełnej edycjidla zapewnia potencjału tworzenia pochłaniających brzmień. Twórz sekwencje za pomocą tradycyjnego edytora pianolowego, używaj wbudowanego arpeggiatora lub przejdź do trybu Note i uzyskaj natychmiastowy dostęp do inteligentnych opcji akordów, progresji i skal.

 

Hype | Zagraj wszystko, począwszy od mocnych brzmień typu pluck, a skończywszy na zmysłowych leadach, dzięki temu syntezatorowi bazującymi na presetach i makrach, łączącym wiele silników syntezy (wavetable, FM, subtraktywna, sampling) z gigantyczną biblioteką presetów w jednym, łatwym w użyciu pakiecie.

TubeSynth | Symuluje brzmienie klasycznych analogowych syntezatorów polifonicznych przy pomocy zaawansowanego algorytmu wirtualnego analogu ijest połączony z pięcioma zintegrowanymi efektamiAIR.

Bassline | Dostęp do brzmień klasycznego monofonicznego syntezatora ze zmiennymi kształtami przebiegów fal oscylatora, oscylatorami sub/fifth, opcjami LPF i HPF oraz czterema zintegrowanymi efektami AIR.

Electric | Najlepsza symulacja klasycznego elektrycznego pianina z sekcjami parametrów Pickup, Envelope, Bell i Noise,pięcioma efektami AIR i dziesiątkami presetów na początek.

 

Looper

Resampluj klipy lub nagrywaj dźwięk z wejść FORCE’a i odkryj nieskończone twórcze możliwości zapętlania. Dzięki intuicyjnemu dotykowemu interfejsowi użytkownika i pełnym możliwościom routingu sygnału audio funkcja loopera w FORCE jest idealna do czerpania inspiracji w studiu lub dodawania czegoś naprawdę oryginalnego do twojego występu.

 

Brzmienia

FORCE jest fabrycznie załadowany ponad 10 GB niezbędnych brzmień od wiodących w branży

dostawców treści, w tym SampleTools by CR2, MSX Audio i Sample Magic. Dzięki 248 zestawom, 16 projektom demonstracyjnym, ponad 2500 pętlom i ponad 500 patternom podstawowa biblioteka Force zapewnia natychmiastowy dostęp do najbardziej poszukiwanych brzmień, aby zainspirować twoją kreatywność od samego początku.

 

Integracja ze Splice

Uprość przeglądanie i przesłuchania próbek dzięki integracji Splice w FORCE.Splice Sounds nakręca kreatywność producentów na całym świecie milionami wysokiej jakości, wolnych od tantiem sampli, brzmień, presetówi pętli, obejmujących prawie każdy styl muzyczny. Dzięki natywnie osadzonemu Splice uzyskasz przez Wi-Fi natychmiastowy dostęp do własnej biblioteki Splice bezpośrednio z interfejsu użytkownika na ekranie dotykowymFORCE’a.

 

Integracja z Ableton Live

FORCE jest fabrycznie zmapowany do Ableton Live z możliwością uruchamiania klipów, sterowania mikserem i makrami Abletona przez sieć Wi-Fi za pośrednictwem Ableton Link – lub kabla ethernetowego podłączonego pomiędzy FORCE a komputerem. Ciesz się płynną elastycznością natychmiastowego przełączania się między trybamiFORCE’a: autonomicznym i Live Control, bez konieczności zatrzymywania odtwarzania w żadnym z ekosystemów. Aby uzyskać największą niezależność, przenieś swoje projekty Ableton do FORCE’a za pomocą funkcji Ableton Live Project Import w celu uzyskania toku pracy całkowicie wolnego od komputera.

 

Główne cechy

 • Samodzielny – nie wymaga komputera,
 • Matryca wyzwalania klipów 8x8 z podświetleniem RGB,
 • Kolorowy, pojemnościowy wyświetlacz wielodotykowy o przekątnej 7",
 • Wejścia mikrofonowe/instrumentalne/liniowe, 4 wyjścia,
 • MIDI In/Out/Thru,
 • 4 konfigurowalne wyjścia CV/Gate,
 • Remiksowanie, mash-up, DJ i produkcja z 6 typami ścieżek oraz liniowy aranżer utworu dla pełnego sekwencjonowania audio/MIDI/CV i zapewnienia możliwości wykonawczych,
 • Tryby Performance z 16 padami perkusyjnymi, dźwiękami, inteligentnymi skalami, akordami i progresjami,
 • Edycja sampli MPC,
 • Automatyczne wykrywanie tempa BPM, zmiana tempa próbki i jej wysokości dźwięku w czasie rzeczywistym,
 • 8 dotykowych pokręteł z graficznymi wyświetlaczami OLED,
 • 4 wydajne, w pełni edytowalne silniki syntezy,
 • 16 GB wewnętrznej pamięci masowej (ponad 10 GB brzmień w zestawie),
 • Pełnowymiarowe gniazdo kart SD i 2 gniazda USB 3.0 do pendrive'ów lub kontrolerów MIDI,
 • Kieszeń na dysk SATA 2,5” (SSD lub HDD).

 

Parametry techniczne

Pady:

64 dynamiczne pady czułe na siłę docisku; kolorowe podświetlenie RGB


Pokrętła:
- 8 pokręteł dotykowych 360°,

- 1 duży enkoder 360°do nawigacji po ekranie z zaznaczaniem/dokonywaniem wyboru przezwciśnięcie,

- 5 pokręteł pracujących w zakresie 270°do regulacji wzmocnienia, miksu i poziomów


Przyciski:

56 specjalnych przycisków funkcyjnych; podświetlenie czerwone, pomarańczowe lub zielone


Wyświetlacz:
Przekątna 6,9” (176 mm)

150 x 93 mm (szerokość x wysokość)

Kolorowy wyświetlacz LED z interfejsem dotykowym

 

Złącza:
2 wejścia combo XLR+ TRS 1/4” (6,35 mm) – wejścia 1/2

4 wyjścia TRS 1/4” (6,35 mm) (2 pary stereo)

1 wyjście słuchawkowe stereo –jack 1/4" (6,35 mm)

1 wejście MIDI – 1/8" (3,5 mm)

1 wyjście MIDI –1/8” (3,5 mm)

1 port MIDI Thru–1/8” (3,5 mm)

4 wyjścia CV/Gate – 1/8” (3,5 mm)

1 portEthernet

2 porty USB typu A

1 port USB typu B

1 gniazdo na kartę pamięci SD

1 wejście zasilacza

 

Zasilanie: zasilacz: 19V, 3,42A, plus w środku, w zestawie

Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość): 350 x 389 x 72,5 mm

Waga:3,87 kg

 

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
 • Producent: AKAI
 • Strona producenta: http://www.akaipro.com/
 • Nazwa towaru: AKAI FORCE - Samodzielny system produkcji muzycznej / występów DJ-skich
 • Kod towaru: AKAIFORCE
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje