Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
AKAI MPC ONE RETRO - Samodzielna stacja robocza

AKAI MPC ONE RETRO - Samodzielna stacja robocza

Limitowana edycja o klasycznej kolorystyce

 

 

MPC One – Samodzielne centrum produkcji muzycznej.

 

Przejście na samodzielność

Doświadcz tej samej autonomicznej mocy legendarnego MPC w mniejszej formie. Jeśli oczekujesz uzyskania naprawdę profesjonalnych wyników produkcji, od bogatych melodii i mocnych bębnów po najbardziej zaraźliwe groove’y, potrzebujesz narzędzi nowej generacji, które działają jak naturalne rozszerzenie Twojej kreatywności. Wejdź do MPC One, centrum produkcji muzycznej, które zostało wyprodukowane w celu wzbogacenia narzędzi przyspieszających pracę i stworzenia najlepszych warunków do samodzielnej produkcji. Spędzaj mniej czasu na trafianiu na kolejne przeszkody i przejmij kontrolę nad swoją produkcją dzięki naszemu najnowszemu produktowi z rodziny MPC.

 

Pełne doświadczanie MPC

Nie daj się zwieść temu rozmiarowi. MPC One zawiera wiele funkcji i narzędzi przyspieszających pracę, takich jak m.in. programowanie bitów, edycja, miksowanie efektów, instrumentów w JEDNYM potężnym urządzeniu. To naprawdę bezkompromisowe doświadczenie twórcze.

Serce i dusza MPC One to ten sam wielordzeniowy procesor, co w MPC X, umiejętnie przekształcony w kompaktową, samodzielną jednostkę biurkową, która z łatwością poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami. MPC One dostarcza prawdziwie inspirujących, bezpośrednich narzędzi, gotowych do każdego zadania związanego z produkcją muzyki. Edytuj i tnij sample za pomocą gestów wykonywanych palcami na jasnym, 7-calowym, kolorowym ekranie dotykowym. Wyrażaj swoje pomysły bez wysiłku i bezpośrednio dzięki pokrętłom i przyciskom dotykowym, które eliminują uciążliwe poruszanie się po menu.

 

Filary MPC

Wszystko, czego oczekujesz od samodzielnego MPC, jest tutaj, bez żadnych kompromisów. Dzięki MPC One wszystkie funkcje MPC, których potrzebujesz, są tutaj, doskonale umiejscowione, z myślą o dwóch celach: łatwości obsługi i praktycznym usprawnieniu przepływu pracy. 4 dotykowe pokrętła i duży główny enkoder bezproblemowo mapują się do najważniejszych parametrów. Szesnaście czułych na docisk dynamicznych padów RGB zapewnia idealną reakcję dla pełnego zakresu ekspresji. Podstawowe funkcje MPC, w tym Note Repeat, Full Level, 16 Levels i osobne przyciski transportu uzupełniają arsenał opcji sterowania MPC One, zapewniając pełne możliwości produkcyjne.

 

Łączność studyjna

MPC One integruje się z Twoją przestrzenią twórczą za pomocą wszystkich niezbędnych złączy.

MPC One jest gotowy do pracy z Twoim obecnym środowiskiem studyjnym i będzie rozwijał się wraz z Twoimi potrzebami. Podłącz swój sterownik USB lub instrumenty z wyjściem ¼”o poziomie liniowym. Steruj swoimi urządzeniami MIDI oraz modułami i rackami CV/Gate. Nie ma potrzeby martwić się o łączność, ponieważ MPC One jest gotowy do pracy z profesjonalnym sprzętem do produkcji muzyki.

 

MPC Software 2

Odkryj swoje kreatywne miejsce pracy dzięki naszemu przełomowemu oprogramowaniu MPC.

 

Stworzone od nowa oprogramowanie Akai Professional – MPC Software 2 obsługiwane jest przez MPC One zarówno w trybie autonomicznym, jak i sterownika. Jest to najnowocześniejszy pakiet produkcyjny obejmujący 128-ścieżkowy sekwencer, dopasowywanie tempa w czasie rzeczywistym (time stretching), funkcję uruchamiania klipów, zaawansowane możliwości edycji MIDI, kompatybilność VST w trybie sterownika, pracę jako samodzielna aplikacja na komputerach Mac i PC, zaawansowane funkcje samplingu i edycji/nagrywania dźwięku, płynną integrację z DAW, przeprojektowany graficzny interfejs użytkownika i wiele innych. Jeśli chcesz uwolnić się od produkcji muzyki na komputerze lub szukasz idealnego kontrolera do twórczych poszukiwań bazujących na programie DAW, oprogramowanie MPC Software 2 daje największy poziom twórczej wszechstronności.

 

Integracja ze Splice

Przyszłość treści na żądanie jest tutaj, wszystkie dostępne w samodzielnym środowisku MPC One.

Uprość przeglądanie i przesłuchiwanie próbek dzięki integracji Splice w MPC One. Splice Sounds nakręcają kreatywność producentów na całym świecie milionami wysokiej jakości, wolnymi od tantiem samplami, brzmieniami, presetami i pętlami, obejmującymi każdy styl muzyczny. Dzięki natywnie osadzonemu Splice w MPC One uzyskasz natychmiastowy dostęp do własnej biblioteki Splice bezpośrednio z dotykowego interfejsu użytkownika.

 

Pamięć i łączność

Pozbądź się kłopotów z importem własnych sampli dzięki złączom MPC One i wbudowanej pamięci masowej.

Standardowo MPC One dostarczany jest z wewnętrzną kartą Micro SD o pojemności 4GB. Chcesz dodać własne dźwięki?

MPC One posiada wbudowane gniazdo kart SD oraz wejście pamięci USB, które umożliwia natychmiastowy dostęp do własnych bibliotek sampli.

 

Wypełniony treścią

Od cenionych silników syntezy i narzędzi do miksowania po sample i pętle – wszystko czego potrzebujesz do natychmiastowej kreatywności jest tutaj.

MPC One dostarczane jest z własną biblioteką nowych próbek perkusyjnych i pętli, która kontynuuje tradycję uznanych w branży brzmień perkusyjnych MPC od wiodących projektantów dźwięku, w tym RawCutz, Sample Tools by CR2, F9, Decap, MSX Sound Design i MVP Loops. W MPC One zastosowano nasze charakterystyczne silniki syntezy Electric, Tubesynth i Bassline, a także wysokiej klasy efekty AIR FX do miksowania i masteringu. Dzięki MPC One masz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć porywającą, niezapomnianą muzykę – muzykę, która jest wyjątkowa, bo Twoja.

 

Co nowego w MPC 2.8?

Nowością w nowej generacji autonomicznych, wielordzeniowych MPC firmy Akai Professional jest obsługa MIDI Multi, przekształcająca MPC w studyjne centrum sekwencjonowania MIDI. Możesz teraz jednocześnie podłączyć i routować cały sprzęt MIDI w swoim studio, w tym klawiatury USB, interfejsy MIDI i moduły USB-CV pracujące w zgodności class-compliant, zwiększając możliwości wejść/wyjść. Połącz to z szerokimi możliwościami wewnętrznego routingu MIDI pomiędzy ścieżkami, wszechstronnym routingiem MIDI do każdego syntezatora, maszyny perkusyjnej lub modułu brzmieniowego zgodnego z MIDI, a nawet możliwościami wielościeżkowego zapisu, a MPC stanie się sercem każdej konfiguracji do produkcji muzyki, wyzwalając prawdziwą moc wszystkich twoich urządzeń.

 

Inne istotne ulepszenia w MPC 2.8 to:

– Timing Correct (TC) został poprawiony i ma teraz osobne ustawienie On/Off, które jest niezależne od parametru TC Time Division

– Z poziomu samodzielnego MPC można teraz stworzyć własne mapowanie nut dla dowolnego typu programu

 

Nowość w MPC 2.9 – Wprowadzenie DrumSynth

Nie da się zakwestionować kultowego brzmienia bębnów MPC, uświetniającego niezliczone produkcje nieprzyzwoitym trzaskami i uderzeniami, pożądanymi przez niezliczonych producentów światowej klasy W ramach aktualizacji 2.9 MPC uzbraja społeczność produkcyjną w przełomowy wybór 8 silników syntezy zasilających 9 niesamowitych wtyczek DrumSynth. Wypełnione są one niezbędnymi współczesnymi brzmieniami i wspierane przez potężne generatory dźwięku, napędzane przez całkowicie nowe algorytmy: syntezy FM, analogowego i fizycznego modelowania oraz bazujące na próbkach – jest tutaj każde syntetyczne brzmienie perkusyjne, które powinien mieć do dyspozycji każdy współczesny producent. DrumSynth wzmacnia użytkowników MPC potężną syntezą, niesamowitymi presetami i możliwościami precyzyjnego projektowania dźwięku do opracowywania własnych unikalnych brzmień.

 

Tak jak wszystkie instrumenty MPC, tak i wtyczki DrumSynth wykorzystują wyrafinowany dotykowy interfejs użytkownika, tworząc inspirującą, łatwą w użyciu przestrzeń roboczą, która przyspiesza pracę i sprawia, że kontrola, której wymagasz, znajduje się w zasięgu twojego dotyku!

 

W skład 8 silników wchodzą: Kick, Snare, Clap, Hi-Hat, Crash, Ride, Tom i Percussion. Poza tym wszystkie silniki mogą być dostępne w jednym instrumencie wielomodułowym w celu uzyskania potężnego łączonego programu. Dodaj do tego wbudowane efekty, w tym Transient shaper, Tuning, EQ, Compression, Delay i Reverb, a okaże się, że DrumSynth jest gotowy do przyspieszenia toku pracy na MPC i przeniesienia twojego procesu twórczego na jeszcze wyższy poziom.

 

 

Główne cechy MPC One:

Autonomiczne MPC – nie wymaga komputera,

Potężny system wielordzeniowy z MPC Live i MPC X,

16 dynamicznych padów RGB,

7-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości,

2 GB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej,

Sterownik sprzętowy dla MPC Software (w zestawie) dla komputerów MPC i PC,

Stereofoniczne wejścia liniowe,

MIDI In i MIDI Out,

8 wyjść CV/Gate TRS 1/8″ (3,5 mm), kompatybilnych z kablem TS mono,

2 gniazda USB-A 3.0 do podłączania pendrive’ów lub sterowników MIDI,

Gniazdo na karty SD,

Nowość | Teraz zawiera 8 całkowicie nowych silników syntezy zasilających 9 niesamowitych wtyczek DrumSynth

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
  • Producent: AKAI
  • Strona producenta: http://www.akaipro.com/
  • Nazwa towaru: AKAI MPC ONE RETRO - Samodzielna stacja robocza
  • Kod towaru: MPCONERETRO
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje