Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
AKAI MPC STUDIO II - Kontroler dla oprogramowania MPC do produkcji muzycznej

AKAI MPC STUDIO II - Kontroler dla oprogramowania MPC do produkcji muzycznej

 

 

TEST Estrada i Studio:

https://estradaistudio.pl/testy/sprzet-studyjny/1858-mpc-studio-mk-2-kontroler-midi

Kontroler dla oprogramowania MPC do produkcji muzycznej

16 pełnowymiarowych dynamicznych padów RGB zapewnia maksymalną ekspresję i kontrolę dla grania dźwięków, akordów i rytmów perkusyjnych

Kolorowy wyświetlacz LCD zapewnia wizualne informacje zwrotne podczas przeglądania i edycji próbek oraz regulacji parametrów

Kontroler w postaci paska dotykowego do dynamicznego sterowania w czasie rzeczywistym pokrętłami, suwakami i parametrami w celu tworzenia własnych, charakterystycznych brzmień

Wejście/wyjście MIDI 1/8” (3,5 mm) dla bezproblemowej integracji z urządzeniami MIDI

Zasilanie z USB, zapewniające przenośną produkcję muzyczną

Pełna funkcjonalność DAW, w tym MPC2 Software dla nieograniczonych możliwości twórczych i tworzenia dopracowanych, zmasterowanych ostatecznych nagrań.

 

MPC Studio to kompletny system MPC

MPC Studio przenosi pracę na MPC do komputera, łącząc intuicyjne sprzętowe sterowanie z innowacyjnym, inspirującym oprogramowaniem. Wczytaj pętlę z biblioteki, potnij ją na sample, ułóż beat, a następnie zagraj do niego, wykorzystując instrumenty, aby dodać więcej melodyjnych tekstur. Dodaj kilka efektów insertowych, aby rozwinąć strukturę utworu i aranżację lub zbudować dropy i przejścia. MPC Studio sprawia, że twój workflow to jeden nieprzerwany strumień kreatywności.

 

Wysokiej jakości pady dla doskonałej produkcji

Sprawne działalnie padów jest najważniejszym priorytetem dla każdego beat-makera. Z MPC Studio możesz być pewien, że każdy beat i dźwięk pojawi się w odpowiednim czasie i za każdym razem. Dynamiczne pady RGB z kolorowymi wizualizacjami, pozwalającymi na śledzenie poziomów velocity i grup padów, zapewniają maksymalną ekspresję niezależnie od tego, czy grasz delikatne melodie, czy dudniąca stopę. Przejdź szybko z trybu grania dźwięków do grania akordów i buduj swoje utwory, gdy tylko pojawi się inspiracja.

 

Sterowanie i ekspresja przy pomocy przypisywalnego paska dotykowego

Stwórz własne, charakterystyczne brzmienia za pomocą przypisywalnego paska dotykowego. Ten płynny kontroler podciąga i kształtuje dźwięki w taki sposób, w jaki tylko chcesz. Spraw, aby syntezator stał się bardziej tajemniczy dzięki swellowi, twórz hi-hat roll, aby wypełnić trapowy beat, lub spraw, aby partia gitary stała się bardziej realistyczna dzięki artykulacji bicia dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Przypisz dowolną gałkę, suwak i parametr do paska dotykowego, aby w nowy i pomysłowy sposób manipulować dowolną ścieżką. Dodawaj dynamiczne i działające w czasie rzeczywistym efekty paska dotykowego dla najwyższej jakości produkcji i występów na żywo.

 

Kolorowy ekran LCD zapewniający dynamiczne informacje zwrotne

Żywy i kolorowy ekran sprawia, że kiedy jesteś w twórczym nastroju, nie musisz odrywać rąk od MPC Studio i możesz skupić się na muzyce. Niezależnie od tego, czy chcesz przyciąć próbkę, przeglądać instrumenty, próbki czy presety wtyczek lub dostosowywać parametry na bieżąco, ekran zawsze daje ci wizualną informację zwrotną, której potrzebujesz w jednej chwili, bez przerywania pracy i sięgania po laptopa. Dla zwiększenia twojej muzycznej wydajności liczy się każda chwila, a każdy ruch musi pomóc ci skutecznie uchwycić twoje pomysły, abyś mógł szybciej skończyć swoje utwory.

 

Światowej klasy wtyczki i efekty

MPC Studio zawiera rozszerzoną paletę brzmień, instrumentów, próbek perkusyjnych, pętli, efektów insertowych i wiele więcej, aby pobudzić twoją kreatywność i zrealizować każdy projekt muzyczny lub zadanie. W połączeniu z ponad 100 wtyczkami instrumentalnymi i efektowymi MPC Studio może poradzić sobie z każdym stylem lub gatunkiem muzycznym z wykorzystaniem bogatego, inspirującego brzmienia. Wyczki z efektami insertowymi do współczesnego beat-makingu są autorstwa firmy AIR Music Tech i obejmują potężne narzędzia do edycji, aranżacji i miksu, w tym AIR Vocal Suite. Twórz, nagrywaj i miksuj idealny wokal za pomocą pakietu Vocal Suite, aby dodać wszystko od korekcji wysokości dźwięku, przez harmonizację, po pogrubianie wokalu i ścieżek audio za pomocą AIR Doubler.

 

W zestawie oprogramowanie MPC2

Uznane oprogramowanie MPC2 firmy Akai Professional bezproblemowo współpracuje z MPC Studio, zapewniając doskonałe możliwości tworzenia bitów i produkcji muzycznej. Jest to najnowocześniejszy pakiet produkcyjny i program DAW obejmujący 128-ścieżkowy sekwencer, dopasowywanie tempa w czasie rzeczywistym, zaawansowane możliwości edycji MIDI, kompatybilność z VST oraz liczne instrumenty wirtualne i wtyczki efektowe do tworzenia i masteringu profesjonalnie wykończonych utworów. Oprogramowanie MPC2 posiada specjalnie przygotowany zestaw wtyczek do nagrywania i produkcji doskonałych nagrań wokalnych z AIR Vocal Suite, zawierający automatyczne strojenie, dublowanie i harmonizowanie wokalu. Legendarne instrumenty wtyczkowe, w tym AIR Hype, AIR Mellotron, AIR Solina i WayOutWare Odyssey oferują mnóstwo światowej klasy brzmień i presetów, pozwalających uzyskać idealne brzmienie utworu. Ogromny zestaw nowoczesnych efektów insertowych wspieranych przez AIR Music Tech, w tym Limiter do finalizacji nagrań, dopełnia nieskończone możliwości tworzenia muzyki i beatów.

 

W zestawie pętle od: Decap, F9 Audio, Mvp Loops, Rawcutz, Snipe Young i wielu innych.

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
  • Producent: AKAI
  • Strona producenta: http://www.akaipro.com/
  • Nazwa towaru: AKAI MPC STUDIO II - Kontroler dla oprogramowania MPC do produkcji muzycznej
  • Kod towaru: AKAIMPCSTUDIOV2
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje