Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
AUDIENT iD24 interfejs audio 10-in/14-out

AUDIENT iD24  interfejs audio 10-in/14-out

 

 

Specjalnie dla Ciebie

Najnowsza propozycja od firmy Audient stworzona została z myślą producentach muzycznych oraz realizatorach studyjnych. Twórcom zależało na połączeniu niesamowitej jakości dźwięku z prostotą obsługi, dodając jednocześnie nowe funkcje skierowane do profesjonalistów, takie jak zbalansowane inserty, możliwość rozbudowy systemu przez łącze ADAT czy konfigurowalne przyciski.

 

Dodatkowe funkcje takie jak audio Loop-Back oraz podwójne wyjście słuchawkowe w połączeniu z przedwzmacniaczami zapożyczonymi z legendarnej konsoli ASP i światowej klasy przetwornikami czynią z tego interfejsu prawdziwie profesjonalny system rejestracji dźwięku wprost na Twoim biurku.

 

Jakość dźwięku na którą zasługujesz

Każdy interfejs z serii iD posiada na pokładzie przedwzmacniacze mikrofonowe zaprojektowane specjalnie dla flagowej konsoli mikserskiej Audient ASP8024-HE. Charakteryzują się wyjątkowo niskim poziomem zniekształceń dodając jednocześnie pierwiastek klasycznego analogowego ciepła prosto z jednych z najlepszych stołów mikserskich świata.

 

Blask wewnątrz wyzwala blask na zewnątrz

Zastosowane w iD24 najwyższej jakości konwertery AD/DA zapewniają, że usłyszysz każdy niuans i szczegół dźwięku, a twoje miksy będą bardziej przejrzyste. Dzięki temu pracujesz szybciej, twoje decyzje są bardziej kreatywne i możesz cieszyć się profesjonalną jakością dźwięku w twoim komputerze.

 

Kiedy tworzyliśmy oryginalną konstrukcję iD24 sądziliśmy, że nic nie może brzmieć lepiej. Jednak dzięki udoskonaleniu dynamiki przetwornika o niesamowite 9dB okazało się, że brzmienie toru audio może być jeszcze bardziej klarowne, bez zbędnych zniekształceń i szumów.

 

Więcej kanałów, więcej możliwości

Za łatwością możesz skonfigurować swoje studio do obsługi większych sesji nagraniowych. iD24 wyposażony jest w dwa cyfrowe wejścia i wyjścia optyczne, co daje Ci wiele opcji rozbudowy. Złącza obsługujące zarówno SPDIF oraz ADAT umożliwiają rozszerzenie wejść/wyjść do łączenie 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych.

 

Integracja

Zintegruj swoje ulubione procesory efektów z interfejsem iD24! Dzięki złączom insertowym możesz stworzyć tor audio na swoich warunkach, a dodatkową korzyścią jest bezpośredni dostęp do przetworników analogowo-cyfrowych, oferując najczystszą ścieżkę audio bez zbędnych elementów toru audio, co idealnie nadaje się do rejestracji na zewnętrznych urządzeniach czy obsłudze zewnętrznych preampów i FX.

 

Podłącz i graj

iD24 zaprojektowany został tak, aby odtworzyć stopień wejściowy klasycznego wzmacniacza lampowego. Bogate w harmoniczne wejście instrumentalne JFET DI jest idealne do gitary lub basu.

 

Wirtualne pokrętło do scrollowania

Zmień pokrętło głośności iD24 w wirtualne kółko przewijania i przejmij kontrolę nad różnymi kompatybilnymi parametrami. Szybko wybieraj ustawienia, dostosowuj suwaki, a nawet pisz w automatyzację bez spędzania godzin na gapieniu się w ekran.

 

Audio loop-back

Teraz iD24 wyposażony został wirtualne złącze loop-back, które zmienia Twój interfejs w wielozadaniowy system audio. To rozwiązanie daje Ci możliwość przechwytywania dźwięku z wielu aplikacji z Twojego komputera jednocześnie z używaniem mikrofonów poprzez wejścia mikrofonowe. Pozwala to na zarządzanie wszystkimi źródłami i wysyłanie ich do Twojego oprogramowania do streamingu. Idealne rozwiązanie dla twórców mediów, gamerów, podcasterów i streamerów.

 

Funkcja loop-back kontrolowana jest poprzez wirtualny mikser umożliwiając wybranie źródła z jednej z sześciu opcji, które stworzone są specjalnie pod różne scenariusze, ułatwiając konfigurację sprzętu do Twoich wymagań.

 

Jak skała

W pełni metalowa konstrukcja, wraz z wysokiej jakości komponentami oraz aluminiowymi potencjometrami czyni iD24 urządzeniem niezwykle odpornym na codzienne zmagania. Możesz być pewny, że iD24 nie zawiedzie Cię w żadnych warunkach.

 

Główne cechy:

2 przedwzmacniacze mikrofonowe w klasie A, stosowane w konsoletach Audient

wysokiej jakości przetworniki AD/DA

wejście i wyjście ADAT dla rozszerzenia funkcjonalności

wejście instrumentalne oparte o dyskretny układ JFET

2 zbalansowane złącza insert

2 niezależne wyjścia słuchawkowe

dwie pary wyjść monitorowych

audio loop-back

funkcja ScrollControl

3 definiowalne klawisze funkcyjne

zasilanie Phantom +48V, przełączniki filtrów Pad oraz HPF

niskolatencyjny mikser DSP

wyjście world clock

Tryb Standalone do obsługi preampów mikrofonowych

komunikacja i zasilanie po złączu USB 3.0

częstotliwość próbkowania 24bit/96kHz

metalowa obudowa

przełącznik zasilania

pakiet bezpłatnych plugginów i oprogramowania ARC o równowartości ponad 500 USD

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
  • Producent: Audient
  • Strona producenta: https://audient.com/
  • Nazwa towaru: AUDIENT iD24 interfejs audio 10-in/14-out
  • Kod towaru: AUDIENTID24
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje