Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
BOSS GX 100 - procesor gitarowy multiefekt

BOSS GX 100 - procesor gitarowy multiefekt

 

 

BOSS GX-100

Dodaj kolorów swojej muzyce inspirującym brzmieniem

Łącząc zaawansowane technologie brzmieniowe BOSSa w eleganckiej, ultranowoczesnej konstrukcji, inspirujący GX-100 zapewnia najwyższą wydajność wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Poznaj 23 wzmacniacze AIRD i ponad 150 efektów pochodzących z flagowego modelu GT-1000 i twórz doskonałe dźwięki w ciągu kilku sekund dzięki intuicyjnemu, kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu. Do 15 jednoczesnych bloków efektów zapewnia nieograniczone możliwości brzmieniowe, w połączeniu z natychmiastowymi szczegółowymi poleceniami za pomocą wbudowanych przełączników nożnych, pedału ekspresji i obsługą sterowania zewnętrznego.

Autentyczne wzmacniacze i obudowy

 

Podczas gry GX-100 zapewnia w każdej sytuacji doskonałe brzmienie i naturalne wrażenia z wzmacniacza lampowego, dzięki technologii AIRD i wyrafinowanemu podejściu Tube Logic. AIRD to DNA każdego wzmacniacza gitarowego i basowego GX-100, podczas gdy rodzaje AIRD Output Select pozwalają idealnie dostosować dźwięk do dowolnego miejsca docelowego, niezależnie od tego, czy jest to wejście wzmacniacza, monitor FRFR, czy system PA. Dostępny jest również szeroki wybór wbudowanych obudów głośnikowych, a także miejsce do importowania własnych głośników IR przez USB.

 

Wyjątkowe efekty

Dzięki ponad 150 efektom najwyższej jakości z ogromnej biblioteki BOSS, z GX-100 jesteś w stanie stworzyć prawie każde brzmienie, jakie możesz sobie wyobrazić. Dostępne są liczne overdrive i distortion, a także klasyki BOSSa, takie jak Slow Gear, Octave i inne. Dostępna jest również szeroka gama efektów modulacyjnych, opóźniających i pogłosów, a także wiele efektów specjalnie dostrojonych do basu. Dzięki gniazdom send/return możesz zintegrować ulubione kostki lub pętlę efektów wzmacniacza z ekosystemem GX-100.

Stwórz swoje osobiste brzmienie

 

GX-100 jest wyposażony w 100 presetów, aby zacząć grać od razu. Bardzo łatwo jest je edytować zgodnie z własnymi potrzebami lub tworzyć nowe od podstaw. Puść wodze fantazji dzięki 15 dedykowanym rodzajów bloków — w tym dwóch bloków wzmacniaczy — oraz łańcuchom efektów połączonych szeregowo i równolegle, aby móc stworzyć wszystkie rodzaje wariacji brzmieniowych. Dzięki 200 pamięciom użytkownika jesteś w stanie przechowywać wystarczająco dużo dźwięków na pokładzie, aby pokryć prawie każdy utwór lub styl.

 

Dotknij i graj

Tworzenie dźwięku i edycja podczas występu są prostsze niż kiedykolwiek dzięki GX-100. Atrakcyjny kolorowy wyświetlacz dotykowy zapewnia intuicyjną kontrolę nad wyborem patchy i efektów, poprawkami parametrów, regulacją łańcucha sygnału i wieloma innymi. Wyświetlacz działa w harmonii z czterema pokrętłami i przyciskami na panelu, zapewniając niezakłócone wrażenia, które skupiają Twoją uwagę na muzyce.

Unikalne sterowanie

 

GX-100 oferuje szczegółową kontrolę w czasie rzeczywistym dzięki ośmiu unikalnym przełącznikom nożnym i pedałowi ekspresji z przełącznikiem nożnym. Są one skonfigurowane pod kątem wyboru patchy/banku i kontroli specyficznej dla patcha, ale możesz dowolnie je przypisywać, aby spełniały Twoje osobiste potrzeby. Przełączanie w tryb Manual zapewnia bezpośrednią kontrolę podobną do kostek, możesz jednak pójść jeszcze dalej za pomocą zewnętrznego sterowania za pomocą przełączników nożnych, pedału ekspresji lub MIDI. Posiada gniazdo do zdalnego przełączania kanałów we wzmacniaczu z wyborem pamięci lub przypisanym przełącznikiem nożnym.

Twój partner w brzmieniu

Oprócz zastosowania na scenie, GX-100 doskonale sprawdza się jako interfejs audio USB do nagrywania i występów z komputerem. Możesz nagrywać bezpośrednio do oprogramowania do produkcji muzyki, ponownie wzmacniać ścieżki i monitorować ogólny dźwięk za pomocą wyjść GX-100. Gniazdo słuchawkowe pozwala ćwiczyć w dowolnym miejscu i czasie, podczas gdy wbudowany looper jest idealny do grania, rozwijania dźwięków i pomysłów oraz poszerzania kreatywnych możliwości podczas występów.

Wejdź głębiej z BOSS Tone Studio

Korzystając z BOSS Tone Studio dla macOS i Windows, jesteś w stanie dostosować każdy parametr GX-100, zapisywać brzmienia i zarządzać Live Set'ami dla różnych występów z poziomu Twojego komputera. Dzięki opcjonalnemu adapterowi Bluetooth® Audio MIDI Dual Adaptor możesz bezprzewodowo dostosować ustawienia na występ z poziomu aplikacji BOSS Tone Studio na urządzeniu mobilnym i przesyłać muzykę z biblioteki urządzenia.

 

Właściwości podstawowe

Wszechstronny, łatwy w użyciu procesor wzmacniaczy/efektów dla gitary i basu

24-bitowa konwersja AD/DA, 32-bitowe przetwarzanie zmiennoprzecinkowe i częstotliwość próbkowania 48 kHz

Autentyczne brzmienie wzmacniacza lampowego i reakcja na dotyk dzięki technologii AIRD

23 rodzaje wzmacniaczy i ponad 150 efektów BOSS

Niezwykle elastyczny routing wzmacniaczy/efektów z 15 przypisywalnymi blokami

Szeroki wybór wbudowanych typów głośników i obsługa ładowania IR głośników WAV

Udoskonalony nowoczesny design z intuicyjnym kolorowym wyświetlaczem dotykowym i wytrzymałą metalową obudową

Nieograniczona kontrola efektów dzięki wbudowanym, dowolnie przypisywalnym przełącznikom nożnym i pedałowi ekspresji z przełącznikiem na palec

Podłącz do dwóch przełączników nożnych lub pedał ekspresji, aby uzyskać rozszerzoną kontrolę

Pętla send/return dla zewnętrznych pedałów lub metody czterech kabli

Gniazdo sterujące do zdalnego przełączania kanałów we wzmacniaczu

Wejście/Wyjście MIDI i wielokanałowe nagrywanie komputerowe przez USB

Edytuj brzmienia na komputerze za pomocą BOSS Tone Studio dla macOS i Windows

Opcjonalny adapter Bluetooth® Audio MIDI Dual Adaptor umożliwia edycję dźwięków i przesyłanie dźwięku z urządzenia mobilnego z systemem iOS lub Android

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
  • Producent: BOSS
  • Strona producenta: https://www.boss.info/pl/
  • Nazwa towaru: BOSS GX 100 - procesor gitarowy multiefekt
  • Kod towaru: BOSSGX100
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje