> Formy płatności
>> Producent
>> Kategorie
>> Logowanie
SPECJALISTYCZNE CENTRUM AKAI MPCSpacer Wirtualny
WEŹ LEASINGRATY 0 %
Formy płatności

Należność za dane zamówienie równa jest sumie cen wszystkich zamawianych towarów oraz kosztów ich transportu.

a) za pobraniem - możesz przy odbiorze przesyłki zapłacić gotówką za Swoje zamówienie kurierowi, który Ci je dostarczył. Kwota płatna przy odbiorze nie może być jednak wyższa niż 10000 PLN dla przesyłek kurierskich, 500 zł dla Poczty Polskiej. Przygotuj odliczoną kwotę. Wybierając tę opcje płatności, przesyłka zostanie zrealizowana najszybciej, ponieważ towar wysyłany jest po złożeniu zamówienia a nie tak jak w przypadku innych płatności po pojawieniu się płatności na koncie.


b) przelew na konto - przelewasz należną kwotę za towar i transport na nasze konto za pośrednictwem Swojego banku lub poczty. Wpłaty należy dokonać na numer konta wygenrowany dla każdego klienta indywidualnie. Numer widoczny jest  po złożeniu zamówienia jak również w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia do realizacji.
Jeżeli z jakiegoś względu numer nie został wygenerowany lub zostaje odrzucony przez Państwa bank prosimy o niezwłoczne poinformowanie o tym fakcie obsługi sklepu. W tej sytuacji wpłaty można dokonać na konto:

MultiBank  Numer konta: 12 1140 2017 0000 4402 1003 2755

c) płatność internetowa (karty płatnicze i inne)realizowana za pośrednictwem systemu przelewy24.pl. Przeprowadzanie płatności jest proste i wygodne dla Klienta. Płatności z wykorzystaniem kart płatniczych w tym: VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, American Express, SOLO i innych.

d) płatności w systemie ratalnym - towar zostaje wysłany po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności dotyczących umowy ratalnej - czyli po jej podpisaniu.

 

e) płatność gotówkowa – punkt odbioru osobistego.

 Płatność w systemie ratalnym Credit Agricole Raty.

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się, jakie to proste:
•    przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
•    gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
•    z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
•    samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
•    szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
•    umowę i zakupy dostaniesz do domu


Sprawdź!Czak Music oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®