Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
HeadRush MX5 - Multiefekt, procesor gitarowy

HeadRush MX5 - Multiefekt, procesor gitarowy

 

Ultramobilny procesor efektów

- Specjalnie zaprojektowany system DSP z potężnym wielordzeniowym przetwarzaniem,

- 4-calowy dotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości z intuicyjnym dla gitarzystów interfejsem użytkownika,

- Wszechstronna biblioteka realistycznych i responsywnych modeli wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów i efektów,

- Płynne, bezzwłoczne przełączanie presetów z wybrzmiewaniem pogłosu/delaya po zmianie presetu (spillover),

- Ładowanie praktycznie nieograniczonej liczby własnych plików odpowiedzi impulsowej (IR),

- Tryb edycji hands-free do szybkiej edycji parametrów podczas gry,

- Looper z funkcją zapisywania i ładowania pętli,

- Wbudowany pedał ekspresji z przełącznikiem i regulacją oporu,

- Stereofoniczna pętla efektów do podłączenia zewnętrznych efektów lub podłączania wzmacniaczy gitarowych/basowych metodą 4 kabli,

- Wejście aux 1/8" (3,5 mm), wyjście słuchawkowe 1/8" (3,5 mm); wejście i wyjście MIDI,

- Nagrywanie i reampowanie przez USB w maksymalnej jakości 24 bity/96 kHz,

Superkompaktowy, ale pełen mocy HeadRush, MX5® jest niewiarygodnie łatwym w użyciu i realistycznie brzmiącym procesorem gitarowym, który jest idealny na biurko, do studia i na scenę. Wyposażony w precyzyjnie dostrojony wielordzeniowy procesor i 4-calowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczościHeadRushMX5 ułatwia budowanie brzmienia, pozwalając ci dotykać, przesuwać, przeciągać i upuszczać poszczególne elementy, aby natychmiast tworzyć i edytować swoje idealne brzmienie w niespotykanie realistyczny i intuicyjny sposób.

Niezwykły 4-calowy wyświetlacz dotykowy

Centralnym punktem HeadRushMX5 jest ultraresponsywny 4-calowy wyświetlacz dotykowy (dostępna na wyłączność technologia, zgłoszona do opatentowania) oraz intuicyjny dla gitarzystów interfejs użytkownika – dosłownie dotykaj, przesuwaj i przeciągaj elementy, aby natychmiast tworzyć własne konfiguracje sprzętowe z błyskawiczną prędkością i precyzją.

Dla koncertujących gitarzystów jasny wyświetlacz MX5 o wysokiej rozdzielczości jest zawsze pod ręką, dostarczając najważniejszych informacji zwrotnych dokładnie tam, gdzie i kiedy ich potrzebujesz – szczególnie podczas dostosowywania brzmienia za pomocą pedału ekspresji w trybie edycji bez używania rąk („hands-free”). Wszystko w HeadRushMX5 zostało zaprojektowane w tak sposób, abyś w ciągu kilku sekund mógł w prosty i intuicyjny sposób tworzyć niesamowite brzmienia.

 

Doskonale przenośny i uniwersalny

HeadRushMX5 nadaje się zarówno do nagrywania w domu, jak i do występów na żywo, jest niewiarygodnie łatwy w przenoszeniu, waży zaledwie 1,6 kg i mieści się w większości plecaków lub futerałów na instrumenty. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo zabrać ze sobą najlepszy klasyczny i nowoczesny sprzęt na próby, występy lub sesje nagraniowe w każdym miejscu, bez rozbijania banku – lub swoich pleców!


Stale powiększający się wszechświat niewiarygodnie realistycznych modeli

HeadRushMX5 oferuje potężną dawkę brzmienia dzięki ogromnej bibliotece 46 modeli wzmacniaczy, 15 kolumn z 10 emulacjami mikrofonów, 300 odpowiedzi impulsowych i 63 wysokiej klasy efektów! Wszystkie modele HeadRush są doskonałymi symulacjami najbardziej pożądanego sprzętu zarówno vintage jak i nowoczesnego o niezrównanej dokładności i autentycznej reakcji dynamicznej. Jest nawet fachowo dobrany wybór najwyższej jakości efektów HeadRush, którego nie można znaleźć nigdzie indziej. Biblioteka ta będzie nadal rozbudowywana dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania sprzętowego, w ramach których będą dodawane nowe modele i funkcje w oparciu o prośby i opinie użytkowników.

 

Nieograniczona ekspansja tonalna z obsługą odpowiedzi impulsowych innych firm

HeadRushMX5 zawiera ponad 300 precyzyjnie zarejestrowanych odpowiedzi impulsowych, drobiazgowo przygotowanych w IoSRStudios z wykorzystaniem najbardziej uznanych kolumn gitarowych. Ładowanie własnych odpowiedzi impulsowych jest bardzo proste; wystarczy podłączyć MX5 do komputera Mac lub PC przez USB i przeciągnąć wybrane IR’y. Z praktycznie nieograniczoną pamięcią dla IR-ów o długości 1024 i 2048 próbek, możliwości kształtowania brzmienia MX5 są nieograniczone!


Płynne przełączanie presetów z wybrzmiewaniem pogłosu/delaya po zmianie presetu (spillover)

Płynne przełączanie presetów to wyjątkowa cecha HeadRusha, zapewniająca, że wszelkie ogony reverbów i delayów będą nadal wybrzmiewać, nawet po zmianie presetu lub rigu. Rezultat? Nie ma przerwy w dźwięku, a zmiany rigów brzmią płynnie.


Łatwe w użyciu tryby nożnych przełączników: Stomp, Rig i Hybrid

Kontrola nad brzmieniem nigdy nie była łatwiejsza dzięki 3 wbudowanym przełącznikom nożnym MX5, które przełączają 3 modele lub sceny, zmieniają rig lub dają dostęp do setlist. Szybkie przełączanie pomiędzy trybami pracy przełączników nożnych odbywa się poprzez przytrzymanie przycisku 1 w celu wybrania żądanego trybu. W tym menu można również wybierać setlisty, przechodzić do trybu hands-free i blokować ekran dotykowy.


Wygodny tryb edycji bez użycia rąk (hands-free)

Chcesz w ostatniej chwili dodać trochę więcej gainu? Nie ma sprawy! Przy użyciu trybu hands-free możesz w trakcie utworu ustawiać dowolny parametr bez przerwy w graniu lub konieczności schylania się. Po prostu przytrzymaj nożny przełącznik przypisany do modelu, który chcesz ustawić, wybierz parametr i użyj wbudowanego pedału ekspresji do precyzyjnej regulacji swoich ustawień!


Przełączanie wielu efektów za pomocą jednego przełącznika nożnego

Rozbudowana funkcja Scenes pozwala na włączanie i wyłączanie wielu modeli w każdym ringu, a także na wybieranie różnych presetów modeli za pomocą tylko jednego przełącznika nożnego. Gdy naciśniemy przełącznikprzypisany do danej sceny, wszystkie modele wchodzące w jej skład włączą się lub wyłączą lub zmienią brzmienie w zależności od tego, jak je przypiszemy. Ta potężna funkcja jest niewiarygodnie skutecznym sposobem na stworzenie szybkiego dostępu do różnych brzmień w tym samym rigu.

 

W pełni przypisywalny pedał ekspresji zapewniający maksymalną kontrolę

Pedał ekspresji posiada dwa tryby pracy, Classic Mode i Advanced Mode, oraz przycisk do przełączania się pomiędzy dwoma bankami –ExpressionPedal A lub B. W trybie Classic, jeśli do pedału ekspresji A przypiszemy pedał kaczki, a do pedału B pedał głośności, to w danej chwili aktywny będzie tylko jeden z nich; gdy sterujemy pedałem kaczki, pedał głośności będzie omijany i odwrotnie. W trybie Advanced możesz przypisać maksymalnie cztery parametry do każdego pedału ekspresji (A i B). Ruszanie pedałem będzie regulowało wszystkie przypisane do niego parametry jednocześnie. Użycie przełącznika pod pedałem spowoduje przełączenie na drugi pedał ekspresji i pozostawienie bieżących parametrów pedału aktywnych z ich maksymalnymi wartościami.


Najlepszy w swojej klasie Looper z funkcją zapisywania i ładowania pętli

HeadRushMX5 posiada zaawansowany wbudowany looper, który możesz wykorzystać do nakładania warstw podczas występów lub jako narzędzie do tworzenia utworów, gdy przyjdzie natchnienie. Możesz załadować do Loopera pliki audio .WAV i .MP3, aby grać razem z podkładami muzycznymi; możesz również zapisać swoje nowe pętle jako pliki .WAV i wyeksportować je do komputera Mac/PC poprzez tryb USB Transfer, aby podzielić się nimi z całym światem. Każda pętla ma maksymalną długość 5 minut i może pomieścić aż do 20 minut dźwięku w wielu warstwach jednocześnie.


Natychmiastowe zastosowanie globalnej korekcji dźwięku w celu uzyskania doskonałego brzmienia w każdym pomieszczeniu

Funkcja Global EQ w HeadRushMX5 jest idealna do dostosowania dźwięku do każdej przestrzeni; niezależnie od tego, czy jest to sala koncertowa, czy sala prób, możesz dostroić swoje presety, aby zapewnić sobie doskonałe brzmienie i uzupełnić charakterystykę akustyczną każdego środowiska. Przykręć dół i niski środek w przebasowanych miejscach lub podbij wysokie tony w wygłuszonych salach prób – niezależnie od tego, czego wymaga dana przestrzeń, MX5 pozwoli ci szybko zastosować korekcję do głównych wyjść ¼ cala i wszystkich presetów bez ich trwałej zmiany.

 

Szybkie układanie rigów do występów

Możesz użyć wygodnej funkcji Setlists, aby szybko zorganizować i zmienić kolejność swoich rigów na nadchodzący występ. Setlista to zapisany zbiór rigów, które możesz zapisać i przywołać w późniejszym czasie – idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz tylko niektórych z nich na dany występ.


Nagrywanie i reamping poprzez wbudowany interfejs audio USB

Złącze USB HeadRushMX5 otwiera świat bogatego w funkcje, intuicyjnego nagrywania i reampingu na komputerze. Gdy HeadRushMX5 jest podłączony do komputera, możesz wybrać i używać HeadRushMX5 jako 24-bitowego interfejsu audio 96 kHz! Przy wyborze opcji Reamp możesz do nagranego wcześniej sygnału audio dodaćbrzmienie wzmacniacza – w tym przypadku, wysłanie dźwięku z DAW przez HeadRushMX5 i nagranie go z powrotem w DAW. Ta oszczędzająca czas funkcja jest idealna do zmiany brzmienia nagranego wcześniej świetnego ujęcia partii gitarowej bez konieczności ponownego nagrywania tego samego fragmentu.


Wszystkie złącza, których potrzebujesz

HeadRushMX5 bezproblemowo integruje się z twoim aktualnym zestawem dzięki wszystkim złączom, których potrzebujesz, by podołać każdej sytuacji na scenie.Mając do dyspozycji wejście gitarowe 1/4", 2 wyjścia TRS 1/4" zregulacją poziomu wzmacniacz/linia, wyjście słuchawkowe 1/8", 5-pinowe wejście/wyjście MIDI poprzez 2 adaptery 1/8" do MIDI oraz wbudowaną stereofoniczną pętlę efektów 1/4" do podłączania zewnętrznych efektów w dowolnym punkcie łańcucha sygnałowego, bezproblemowa integracja z istniejącą konfiguracją sprzętową to pestka! HeadRushMX5 posiada nawet wejście TRS 1/4" do podłączenia zewnętrznego pedału ekspresji. HeadRushMX5 jednoczy Twój cały sprzęt, otwierając jednocześnie świat nowych możliwości brzmieniowych.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

Przełączniki nożne: 3 przełączniki nożne z kolorowymi diodami LED
Pokrętła:
- 1 pokrętło Master Volume 300°
- 1 pokrętło nawigacji/danych 360°

Wyświetlacz
- 1 kolorowy z podświetleniem LED i interfejsem dotykowym
- 4-cale / 102 mm (przekątna)

Złącza
(1) 1/4" (6,35 mm) wejście mono (gitara)
(1) 1/4" (6,35 mm) wejście TRS (pedał ekspresji)
(1) 1/4" (6,35 mm) wyjście stereo (send)
(1) 1/4"(6,35 mm) wejście stereo (return)
(2) 1/4"(6,35 mm) wyjście symetryczne (główne)
(1) 1/8" (3,5 mm) wyjście stereo (słuchawki)
(1) 1/8" (3,5 mm) wejście stereo (urządzenie pomocnicze)
(1) 1/8"(3.5 mm) wyjście MIDI
(1)1/8" (3,5 mm) wejście MIDI
(1) port USB typu-B
(1) wejście zasilacza DC

Zasilanie
- Wejście zasilacza DC
- Napięcie wejściowe 12 VDC, 3,0 A, plus w środku
Wymiary
15 x 29,5 x 7cm
Waga
1,57 kg

 

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
  • Producent: HeadRush
  • Strona producenta: https://www.headrushfx.com/
  • Nazwa towaru: HeadRush MX5 - Multiefekt, procesor gitarowy
  • Kod towaru: HEADRUSHMX5
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje