Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
WIOSENNE PROMO
HOTONE Ampero MP-100 - multiefekt gitarowy + pokrowiec

HOTONE Ampero MP-100 - multiefekt gitarowy

 

Modeler Ampero i procesor efektów to zmieniarka gier.

 

 

Modelowanie wzmacniacza i efekty wysokiej jakości są napędzane przez innowacyjny CDCM HD (kompleksowe dynamiczne modelowanie obwodów High Definition) i F.I.R.E. (Field Impulse Response Enhancement), zapewniający absolutnie nowy oraz lepszy świat.

 

Umieszczony w chłodnej, cienką obudowę z 4-calowym kolorowym wyświetlaczem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, Ampero dostarcza wszystkie prawdziwe brzmienia rockowe przeszłości i teraźniejszości.

 

Innowacyjny CDCM HD Hotone i F.I.R.E. system.

 

Zbudowany na potężnej platformie XTOMP Hotone, uznanej serii Binary i przełomowej wirtualnej wtyczce VStomp Amp, nowej generacji CDCM HD i F.I.R.E. system prezentuje nowe metody modelowania obwodów.

 

Główne metody modelowania są generalnie oparte na modelowaniu obwodów stanu statycznego lub teorii „czarnej skrzynki”, które „zbliżają się” do modelowanego dźwięku. CDCM HD i F.I.R.E. wykorzystuje złożony system oparty na dynamicznym modelowaniu cech. W tej macierzy technologia „odbudowuje” cały obwód za pomocą modelowanych elementów elektronicznych, co daje żywy, dokładny i wyrazisty dźwięk. Co więcej, nowy system poprawia relacje między wzmacniaczami i systemami nagłośnieniowymi, zapewniając realistyczne odczucie i reakcję, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś na sprzęcie cyfrowym.

 

Core-Dual_DSP Platform

 

Ampero jest zasilany przez potężną platformę dual-DSP, na której działa zastrzeżony system modelowania CDCM HD & F.I.R.E firmy Hotone.

 

● Główny procesor - seria Analog Devices® SHARC®

 

Potężny procesor DSP 4 generacji SHARC® Analog Devices® jest dedykowany do silnika audio. W porównaniu do XTOMP, ten procesor ma zwiększoną wydajność i moduły sprzętowej akceleracji przetwarzania dźwięku, co ułatwia obsługę wielu algorytmów efektów wysokiej jakości.

 

● Koprocesor - seria NXP® RT

 

Koprocesor serii NXP® RT działa na rdzeniu ARM® Cortex®-M7.

 

Koprocesor nie tylko pomaga przetwarzać strumienie audio, ale także obsługuję ekran dotykowy, wejścia / wyjścia USB i inne funkcje.

 

Nie tylko elektryczna

 

Ampero wykorzystuje specjalny przełącznik wejściowy, który jest przeznaczony nie tylko do instrumentów elektrycznych, ale także do akustycznych, a nawet klawiszowych! Po prostu podłącz instrument do gniazda wejściowego, wybierz tryb dla swojego instrumentu, wybierz dedykowane ustawienie elektryczne / akustyczne / FX i jesteś gotowy do rzutu!

 

Autentyczne akusztyczne brzmienie.

 

Nie musisz już nosić ze sobą dodatkowej akustyki! Ampero jest wyposażony w zaawansowane algorytmy symulacji akustycznej „black tech”. Wykorzystywany wraz ze wbudowanymi impulsami i wstępnymi ustawieniami symulacji akustycznej, pomoże ci łatwo przekształcić swoje elektryczne instrumenty w wybitnie brzmiące akustyczne: stalowe, nylonowe, a nawet ukulele!

 

Interfejs

 

Ampero jest zaprojektowany tak, aby był prosty i intuicyjny, więc możesz po prostu zacząć grać. Prosty interfejs użytkownika obejmuje 4-calowy ekran dotykowy 800 x 480 z kolorowym wyświetlaczem i trzema pokrętłami szybkiego dostępu do ręcznego dostosowywania parametrów. Ampero jest niezwykle łatwy w konfiguracji i programowaniu.

 

Zbrojownia

Ampero może obsługiwać do 9 modułów efektów jednocześnie dzięki elastycznym modułom efektów FX1, FX2 i FX3 / MOD, które zapewniają najlepszą jakość przetwarzania efektów stereo. Ampero posiada tą samą rosnącą bibliotekę modelowania / oryginalnych efektów, co nasz wszechmocny pedał XTOMP z jeszcze większą ilością możliwości:

 

 242 efekty

 CDCM HD i F.I.R.E. efekty modelowania, w tym: 64 modele wzmacniaczy mocy/ 60 modeli kabinetów / 100+ modeli legendarnych pedałów/ Nowoczesne pozycje mikrofonów i symulacje typu mikrofonu

 Możliwość ładowania własnych IR (Impulse Responce) z obsługą IR innych firm

 50+ oryginalnych efektów Hotone (w tym modele wysokiej jakości gain-u / dynamiki / filtra / modulacji / opóźnienia / pogłosu i więcej)

Dostępność
Sklep stacjonarny:
Magazyn główny:
HOTONE Ampero ONE MP-80 - multiefekt gitarowy HOTONE Ampero ONE MP-80 - multiefekt gitarowy
1287,00 PLN
1399,00 PLN
ilość
Dostępność
Sklep stacjonarny:
Magazyn główny:
CECHY TOWARU
  • Producent: HOTONE
  • Strona producenta: https://www.hotoneaudio.com/
  • Nazwa towaru: HOTONE Ampero MP-100 - multiefekt gitarowy + pokrowiec
  • Kod towaru: MP100
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje