Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
NOVATION LAUNCHPAD PRO MK 3 - profesjonalny kontroler

NOVATION LAUNCHPAD PRO MK 3 - profesjonalny kontroler

 

 

Pełniejsza integracja z Ableton Live

Launchpad Pro jest najbardziej zintegrowanym z Ableton Live produktem Novation do tej pory. Odpalaj clipy i sceny, korzystaj z miksera, efektów i funkcji transportu, kwantyzuj, duplikuj i podwajaj, wszystko bez dotykania myszy. Dedykowany dla funkcji Capture MIDI przycisk jest gwarancją, że nie przegapisz żadnego swojego pomysłu.

 

500x359 Krok po kroku.

Potężny 4-ścieżkowy, 32-krokowy sekwenser. Twórz kompletne utwory z użyciem wbudowanego sekwensera z 8 dźwiękami na krok, pattern chainingiem i scenami, aby tworzyć i wyzwalać dłuższe sekwencje. Parametry Propabilty i Mutation sprawią, że Twoje utwory będą wciąż ewoluować.

 

Najbardziej muzyczny Launchpad w historii

Czułe na siłę uderzenia i docisk pady są większe i czułe niż kiedykolwiek – idealne do wybijania rytmów i odpalania clipów. Tryb Scale przypisuje pady do wybranej tonacji, więc nigdy nie zagrasz niewłaściwej nuty. Tryb Chords jest inspirującym narzędziem do budowania harmonii.

 

launchlife2 custom

 

Zaprojektuj swój kontroler

Funkcja Custom Mode przekształca Launchpada Pro w dotykowy panel kontrolny dla dowolnego urządzenia lub aplikacji przyjmującej komunikaty MIDI, pozwalając Ci zaprojektować Twój własny idealny kontroler na scenę i sterować wszystkimi urządzeniami, jak tylko chcesz. Po prostu złap i upuść wybrane widgety w aplikacji Novation Components aby skonfigurować Twój własny layout, po czym zapisz swoje ustawienia jako jeden z trybów Custom. Odłącz swój komputer (jeśli chcesz) i przełączaj się pomiędzy własnymi trybami dla bardziej ekspresywnej i kreatywnej kontroli urządzeń MIDI.

 

Serce Twojego setupu

Launchpad Pro jest platformą dla Twojej kreatywności, z i bez komputera. Podłącz Launchpada Pro do w pełni hardwarowego setupu używając portów MIDI In, Out i Out 2/Thru. Używaj trybu Custom aby wysyłać komendy MIDI do oprogramowania i instrumentów sprzętowych jednocześnie.

 

launchlife2 sound collective

 

Znajdź swoje brzmienie.

Tworzenie muzyki to podróż! Novation zawsze stara się znaleźć sposób, aby zainspirować Cię podczas tej drogi.Dlatego został powołany Sound Collective.Otrzymuj bezpłatne wersje najbardziej innowacyjnych instrumentów wirtualnych i kreatywnych efektów od uznanych deweloperów, a także otrzymuj zniżki, które pomogą Ci w pełni wykorzystać oprogramowanie innych firm. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować swój sprzęt Novation, a oferty będą się pojawiać na Twoim koncie Novation co kilka miesięcy. Aby dołączyć do Sound Collective, przejdź do novationmusic.com/register/product.

 

Trzyletnia gwarancja Novation

Jeśli jakikolwiek produkt Novation będzie wymagał naprawy lub wymiany z powodu wady produkcyjnej możesz polegać na dwuletniej gwarancji, gdziekolwiek na świecie się znajdujesz Kliknij tu aby dowiedzieć się więcej.

 

Splice Sounds.

Zdobądź dwa miesiące darmowego dostępu do Splice Sounds, codziennie powiększającej się biblioteki wysokiej jakości sampli, one-shotów, pętli i presetów. Odbieraj 100 kredytów miesięcznie na nowe dźwięki, foleye, presety oraz pliki MIDI i dołącz do milionów artystów używających Splice do tworzenia najróżniejszych gatunków muzycznych, nagradzanych Grammy albumów i ścieżek dźwiękowych.

 

Główne cechy.

Najpełniejsza jak dotąd integracja z Ableton Live – Odpalaj klipy i sceny, steruj mikserem, wtyczkami i kontrolerami transportu. Kwantyzuj, duplikuj i podwajaj, wszystko bez użycia myszy.

64 super-czułe pady RGB – Duże czułe na siłę i docisk pady RGB dają Ci idealne odwzorowanie Twojej sesji w Ableton Live, czyniąc orientację w projekcie i dynamiczną, ekspresyjną grę na instrumentach łatwiejszymi niż kiedykolwiek.

Potężny 4-ścieżkowy, 32 krokowy sekwenser. Twórz kompletne utwory z użyciem wbudowanego sekwensera z 8 dźwiękami na krok, pattern chainingiem i scenami, aby tworzyć i wyzwalać dłuższe sekwencje. Parametry Propabilty i Mutation sprawią, że Twoje utwory będą wciąż ewoluować.

Tryb Chord – z łatwością poznawaj, buduj i graj złożone akordy bezpośrednio na padach; znajdź szybko nowe harmonie

Dynamiczne tryby Note i Scales – bez trudu graj linie basowe, melodie, akordy i leady w wybranej tonacji. Launchpad Pro wie nawet kiedy grasz na bębnach i wyświetla drum rack na siatce

MIDI In, Out & Out 2/Thru – Steruj wszystkimi urządzeniami MIDI w Twoim studio za pomocą Launchpada Pro

Capture MIDI – Nigdy więcej nie trać pomysłów i zachowaj wszystkie, nawet przypadkowe partie dzięki bezpośredniemu dostępowi do funkcji Capture MIDI w Ableton Live

8 trybów Custom mode – Wykorzystaj Novation Components, aby z łatwością skonfigurować Launchpada Pro do kontroli dowolnego urządzenia MIDI

Smukły, lekki i wytrzymały, zasilany przez USB-C.

Narzędzie Easy Start Tool przeprowadzi Cię przez konfigurację i instalacje oprogramowania z filmami krok po kroku, abyś mógł skupić się na muzyce.

 

Dołączone oprogramowanie.

Ableton Live Lite – szybko zorganizuj i zaaranżuj Twoje dźwięki i zacznij robić numery z pomocą tego popularnego w środowisku muzyki elektronicznej oprogramowania

Dwa miesiące darmowego członkowstwa w Splice – codziennie powiększającej się biblioteki oferującej miliony wysokiej jakości one shotów, pętli i presetów

AAS Session Bundle – Trzy syntezatory dla producentów, zapewniające podstawowe dźwięki dla Twoich utworów

XLN Addictive Keys – zdobądź jedno z czterech wirtualnych pianin wraz rejestracją Twojego pierwszego produktu Novation lub Focusrite

Klevgrand R0Verb and DAW Cassette – Wysokiej jakości pogłos i emulacja brzmienia kasety, aby nadać nieco przestrzeni lub przenieść swoją muzykę do ery walkmanów.

Softube Time and Tone bundle – zestaw składający się z 4 światowej klasy pluginów marki Softube: pogłos, delay, łatwy w użyciu procesor masteringowy i przester.

Sound Collective – specjalne zniżki i darmowe oferty dla użytkowników Novation. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://audiotechpro.pl/o-sound-collective/

 

Zawartość opakowania

Launchpad Pro

kabel USB-A USB-C

kabel USB-C USB-C

zasilacz USB-A

3x przejściówka z TRS Minijack do DIN MIDI

Safety information sheet

Dostępność
Sklep stacjonarny:
Magazyn główny:
Dostępność
Sklep stacjonarny:
Magazyn główny:
CECHY TOWARU
  • Producent: NOVATION
  • Strona producenta: http://novationmusic.com/
  • Nazwa towaru: NOVATION LAUNCHPAD PRO MK 3 - profesjonalny kontroler
  • Kod towaru: NOV000094
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje