Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
PreSonus Revelator io24 – Interfejs Audio USB-C

PreSonus Revelator io24 – Interfejs Audio USB-C

 

 

Interfejs Audio USB-C z efektami [EQ, Kompresor, Gate, Limiter, Reverb], 24-bity/96kHz, 2 wejścia Mic/Ins/Line [XLR/TS], preampy XMAX-L, 2 wyjścia audio TRS, wyjście słuchawkowe, MIDI, mikser Loopback, Stream Mix, oprogramowanie Studio One 5 Artist

 

Wszechstronny Revelator io24 jest jedynym interfejsem audio przeznaczonym zarówno do nagrywania jak i do streamingu. Uzyskaj dopracowane, profesjonalne rezultaty dzięki przedwzmacniaczom mikrofonowym PreSonus XMAX-L i wbudowanemu przetwarzaniu, które sprawi, że twój stream, podcast lub nagranie będzie się wyróżniać. Intuicyjny mikser loopback w Revelatorze io24 sprawia, że dodawanie podkładów muzycznych, efektów dźwiękowych czy wywiadów przez Skype’a jest szybkie i proste. Dzięki trybowi Stream Mix szybko stworzysz doskonały miks do swojego streamu. Bez względu na to, czy produkujesz najnowszy film na YouTube, czy streamujesz swoją muzykę na żywo na Facebooku, Revelator io24 został do tego stworzony.

 

Bezproblemowy loopback, gdy go potrzebujesz

Prosty mikser pętli zwrotnej – loopback w Revelatorze io24 ułatwia dodawanie podkładów muzycznych do streamingu na żywo lub włączanie rozmówcy Zoom do podcastu. Dzięki dwóm kanałom stereo przeznaczonym specjalnie dla sygnału pętli zwrotnej w systemach macOS i Windows możesz miksować i nagrywać dźwięk z dwóch różnych aplikacji razem z obydwoma kanałami Revelatora io24 – wszystko w tym samym czasie. Streamuj i nagrywaj w Studio One (lub wybranej przez siebie aplikacji) jednocześnie!

 

Tryb Stream Mix

Tylko Revelator io24 jest zarówno interfejsem audio i mikserem streamingowym. Od razu po wyjęciu z pudełka Revelator io24 jest świetnie brzmiącym interfejsem audio z potężnym pokładowym przetwarzaniem DSP. Gdy jesteś gotowy do streamingu, włącz tryb Stream Mix – wystarczy jedno kliknięcie przycisku, aby kompletny miks analogowych wejść, kanałów loopback, pogłosu i efektów został skierowany bezpośrednio do USB, skąd można go łatwo przesłać do oprogramowania streamingowego. Nie wymaga żadnego skomplikowanego routingu ani dodatkowego sprzętu.

 

Świetne brzmienie w prosty sposób

Dopracuj brzmienie dzięki pokładowemu przetwarzaniu, oferującemu te same technologie modelowania co nasze wielokrotnie nagradzane miksery StudioLive III. Profesjonalnie przygotowane presety sprawią, że twój głos lub gitara będą się wyróżniać zaledwie po jednym kliknięciu… Dodatkowe efekty pozwalają na emulację sal koncertowych, radia AM lub wenusjańskich armad, aby całkowicie przekształcić brzmienie.

 

Sprawdzone profesjonalne preampy

Za interfejsem Revelator io24 stoi 25 lat doświadczenia w projektowaniu sprzętu na poziomie studyjnym. Dwa przedwzmacniacze mikrofonowe XMAX-L wychwytują nawet najbardziej złożone harmoniczne – muzyczne, płynnie i naturalnie, bez słyszalnych zniekształceń; twoje mikrofony będą brzmiały najlepiej, jak się da. Wejścia instrumentalne i liniowe pozwalają na podłączenie całego sprzętu. A opcja łączenia w stereo zapewnia jeszcze większą wszechstronność.

 

Bezstresowe nagrywanie

Jeśli dysponujemy odpowiednimi narzędziami, każda praca jest łatwiejsza i szybsza do wykonania. Dlatego też w Revelatorze io24 zastosowaliśmy wysokiej rozdzielczości mierniki sygnału wejściowego i wyjściowego, pozwalając ci na bieżąco kontrolować poziom sygnału wejściowego i miksu, gdy nagrywasz sam.

 

Zdalne sterowanie

Bezprzewodowe zdalne sterowanie przez UC Surface dla iPadOS®, Windows® i urządzeń z systemem Android™ oznacza, że na wyciągnięcie ręki masz kontrolę na ekranie dotykowym nad wszystkimi funkcjami, przetwarzaniem i miksem loopback Revelatora io24. Wystarczy podłączyć swój ulubiony tablet do tej samej sieci co komputer i gotowe!

 

Narzędzia, które rozwijają się razem z tobą…

PreSonus dołącza oprogramowanie do produkcji i nagrywania Studio One Artist, które ułatwia dopracowanie nagrań dzięki błyskawicznemu przepływowi pracy metodą „przeciągnij i upuść” oraz w pełni funkcjonalnemu środowisku produkcyjnemu. Niezależnie od tego, czy nagrywasz cały album, czy tylko dodajesz czołówki do swoich podcastów, Revelator io24 i Studio One Artist dają Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać profesjonalne rezultaty.

 

Usłysz lepiej

Łatwy w obsłudze mikser Revelatora io24 pozwala również na szybkie tworzenie własnych miksów monitorowych z zerową latencją. Niezależne poziomy dla wyjścia słuchawkowego i wyjść głównych (oraz opcja wyciszenia dla tych ostatnich) ułatwiają przełączanie między miksowaniem na głośnikach studyjnych a monitorowaniem na słuchawkach. Możesz nawet stworzyć osobny miks… tylko dla słuchawek!

 

Dokądkolwiek zaprowadzi cię dźwięk

Chcesz zabrać ze sobą swój dźwięk na koncert lub w podróż z rejestratorem SD lub lustrzanką? Nie ma sprawy. Po prostu zapisz ulubione presety na pokładzie Revelatora i możesz korzystać z jego preampów i własnych ustawień tak jak na swoim komputerze. Ponieważ przetwarzanie na pokładzie Revelatora io24 jest w niego wbudowane, będziesz miał swoje presety wszędzie tam, gdzie zaprowadzi cię dźwięk.

 

Stwórz swoją własną magię

W PreSonusie chcemy mieć pewność, że nasze interfejsy audio posiadają wszystko, czego potrzebujesz, aby móc odprawić własne fascynujące czary w studiu. Dlatego właśnie dołączamy Studio One Artist do każdego produkowanego interfejsu audio. Tutaj w Luizjanie mamy takie słowo: „lagniappe”. Oznacza ono „coś ekstra” i w tym właśnie duchu dołączamy do naszych interfejsów audio oprogramowanie Studio Magic Suite. Studio Magic 2020 jest dużym krokiem naprzód w stosunku do edycji 2019 i zawiera Ableton Live Lite, tutoriale od Melodics, 6 instrumentów wirtualnych i 9 wtyczek efektów w formatach VST, AU i AAX… wszystkie z możliwością korzystania w Studio One Artist. Łączna wartość rynkowa poszczególnych elementów pakietu to ponad 1000 dolarów amerykańskich.

 

 

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
PRESONUS Studio 1824c - Interfejs Audio USB-C PRESONUS Studio 1824c - Interfejs Audio USB-C
2199,00 PLN
2562,77 PLN
ilość
PRESONUS AudioBox GO - Interfejs Audio USB PRESONUS AudioBox GO - Interfejs Audio USB
369,00 PLN
414,00 PLN
ilość
PRESONUS Studio 68c - Interfejs Audio USB-C PRESONUS Studio 68c - Interfejs Audio USB-C
1289,00 PLN
1333,62 PLN
ilość
PRESONUS Studio 26c - Interfejs Audio USB-C PRESONUS Studio 26c - Interfejs Audio USB-C
832,00 PLN
945,00 PLN
ilość
PRESONUS Studio 24c - Interfejs Audio USB-C PRESONUS Studio 24c - Interfejs Audio USB-C
615,00 PLN
699,00 PLN
ilość
PRESONUS Quantum 2 - Interfejs Audio Thunderbolt PRESONUS Quantum 2 - Interfejs Audio Thunderbolt
3229,00 PLN
3399,00 PLN
ilość
PRESONUS Quantum - Interfejs Audio Thunderbolt PRESONUS Quantum - Interfejs Audio Thunderbolt
4399,00 PLN
4799,00 PLN
ilość
PRESONUS AudioBox iTwo - Interfejs Audio USB PRESONUS AudioBox iTwo - Interfejs Audio USB
639,00 PLN
699,00 PLN
ilość
PRESONUS AudioBox iOne - Interfejs Audio USB PRESONUS AudioBox iOne - Interfejs Audio USB
381,00 PLN
399,00 PLN
ilość
PRESONUS AudioBox 44 VSL Interfejs Audio USB PRESONUS AudioBox 44 VSL Interfejs Audio USB
928,00 PLN
977,00 PLN
ilość
PreSonus Central Station PLUS interfejs audio PreSonus Central Station PLUS interfejs audio
2639,00 PLN
2999,00 PLN
ilość
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
  • Producent: PRESONUS
  • Strona producenta: http://www.presonus.com/
  • Nazwa towaru: PreSonus Revelator io24 – Interfejs Audio USB-C
  • Kod towaru: PREREVELATORIO24
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje