Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
PRESONUS Revelator - Mikrofon USB-C

PRESONUS Revelator - Mikrofon USB-C

Mikrofon USB-C z efektami [EQ, Kompresor, Gate, Limiter, Reverb], interfejs audio 6 IN/ 6 OUT 24-bity/96kHz, 3 charakterystyki [kardioidalna, ósemkowa, dookólna], 16 presetów, wyjście słuchawkowe, w zestawie UC Surface, Studio One Artist, stojak biurkowy

Uzyskaj to radiowe brzmienie

Tajemnica „radiowego brzmienia” jest prosta: odpowiedni talent i odpowiedni mikrofon z odpowiedni poziomem korekcji i kompresji. Teraz, gdy doskonałe połączenie brzmienia jest dostępne w Revelatorze, eleganckim, łatwym w użyciu mikrofonie USB… brakuje tylko twojego głosu. Bez względu na to, czy szukasz mikrofonu do vlogowania, podcastowania, prostego rozwiązania do nagrywania głosu, czy też domowego studia, Revelator został skonstruowany w taki sposób, aby z łatwością dostarczać dopracowane, profesjonalnie brzmiące wyniki.

 

Twój głos… uszlachetniony

Profesjonalni radiowcy i lektorzy mają do dyspozycji realizatora dźwięku, który jest gotów sprawić, aby brzmieli oni jak najlepiej; Revelator jest wyposażony w 16 łatwych w obsłudze, profesjonalnie wykonanych ustawień, aby dać ci te same rezultaty i sprawić, aby twój głos się wyróżniał. Korekcja i kompresja to tajemnica studyjnego brzmienia, które wszyscy tak dobrze znamy. Teraz ta sama korekcja i kompresja z wielokrotnie nagradzanych mikserów StudioLive firmy PreSonus jest dostępna za naciśnięciem przycisku, więc uzyskanie brzmienia o jakości studyjnej nigdy nie było łatwiejsze – bez konieczności posiadania doświadczenia w realizacji dźwięku.

 

Przetwarzanie ze StudioLive

Gotowy do ustawiania brzmienia? Stwórz ustawienie tak wyjątkowe jak twój głos! Otwórz Universal Control na komputerze Mac lub Windows i zanurz się w StudioLive Fat Channel. Wyposażony w filtr górnoprzepustowy, bramkę, korektor, kompresor i limiter, StudioLive Fat Channel ma wszystkie procesory dźwięku potrzebne do uzyskania idealnie dopasowanego brzmienia. Plus mnóstwo efektów głosowych, pozwalających uzyskać prawie każdy szalony dźwięk sci-fi, który może okazać się potrzebny. Co najlepsze, można przechowywać do czterech własnych presetów bezpośrednio w Revelatorze – i korzystać z nich bez konieczności używania dodatkowego oprogramowania.

 

Miksuj i dopasowuj

Spójrzmy prawdzie w oczy: uczestnictwo w wideokonferencjach na Zoomie, nagrywanie gier lub prezentowanie dźwięku w filmie na YouTube podczas dodawania dowcipnego komentarza to żonglerka. Aplikacje innych firm są uciążliwe, a wymyślanie okablowania zewnętrznego? Cóż, to jest jeszcze gorsze. Revelator pozbywa się tych wszystkich bólów głowy dzięki dwóm strumieniom stereo pętli zwrotnej. Posiadanie dwóch strumieni stereo oznacza możliwość miksowania i nagrywania dźwięku z dwóch różnych aplikacji na komputerze wraz z głosem – wszystko w tym samym czasie. Co najlepsze, możesz zarządzać poziomem wyjściowym w każdej aplikacji niezależnie… lub jeśli potrzebujesz trochę więcej kontroli, otwórz Universal Control i miksuj!

 

Połącz się

Jeśli dodajesz obraz do swoich produkcji, kluczowe jest profesjonalnie wyglądające otoczenie. Zintegrowany statyw biurkowy Revelatora z wbudowanym systemem prowadzenia kabli, o eleganckim wyglądzie, utrzymuje czystą przestrzeń transmisji, dzięki czemu nic nie będzie rozpraszać uwagi podczas emisji. Wbudowane monitorowanie sygnału i wzmacniacz słuchawkowy pozwalają na odsłuch w czasie rzeczywistym. Dzięki zasilaniu z magistrali zgodniej z USB-C Revelator umożliwia łatwe podłączenie do komputera z systemem Windows lub MacOS oraz tabletu z systemem Android lub iOS. Więc niezależnie od tego, czy nagrywasz w Studio One, czy robisz live’a na Instagramie, Revelator jest tam z tobą, aby uczynić twoje brzmienie i twój wygląd profesjonalnym.

 

Kompletne studio nadawcze

Revelator jest dostarczany z kompletnym zestawem profesjonalnego oprogramowania, które przeniesie twoje nagrania na wyższy poziom. Studio One Artist (program w polskiej wersji językowej) ułatwia dopracowywanie nagrań dzięki błyskawicznemu przepływowi pracy metodą „przeciągnij i upuść” oraz szablonom umożliwiającym szybką i łatwą konfigurację sesji. Dodawanie czołówki do podcastów, wiele ujść głosu i jeszcze więcej – wszystko to dzięki mocy i łatwości obsługi, która sprawiła, że Studio jest jedną z najpopularniejszych aplikacji nagraniowych na świecie. Dzięki Revelator i Studio One Artist masz wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać profesjonalne rezultaty, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy pracujesz nad zdobyciem nagrody Złotego Przycisku Play.

 

Zyskaj trzy mikrofony w jednym

Różne mikrofony są przeznaczone do odbioru dźwięku o określonej charakterystyce kierunkowej. Revelator oferuje trzy różne charakterystyki w jednym mikrofonie USB, aby zapewnić maksymalną uniwersalność. Użyj charakterystyki kardioidalnej do nagrań lektorskich lub w przypadku, gdy tylko jeden głos powinien być rejestrowany. Charakterystyka ta odrzuca dźwięk dochodzący z pomieszczenia, aby można było nagrywać tylko twój głos. Realizujesz podcastowy wywiad z udziałem dwóch osób? Przejdź do charakterystyki ósemkowej i ustaw Revelator pomiędzy nimi. Teraz każda ze stron mikrofonu odbierze głos odpowiedniej osoby. Prowadzenie dyskusji przy okrągłym stole lub nagrywanie wielu instrumentów? Przejdź na charakterystykę wszechkierunkową, aby odbierać dźwięk dookoła mikrofonu. Niezależnie od zastosowania, Revelator dostosuje się do twoich potrzeb.

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
PRESONUS PRM1 Referencyjny mikrofon pomiarowy PRESONUS PRM1 Referencyjny mikrofon pomiarowy
439,00 PLN
470,00 PLN
ilość
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
  • Producent: PRESONUS
  • Strona producenta: http://www.presonus.com/
  • Nazwa towaru: PRESONUS Revelator - Mikrofon USB-C
  • Kod towaru: PREREVELATOR
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje