Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
PRESONUS Studio One 5 Professional - oprogramowanie DAW

PRESONUS Studio One 5 Professional - oprogramowanie DAW

 

 

PreSonus Studio One 5 Professional oferuje kompletne, zintegrowane rozwiązanie do produkcji muzyki, od komponowania, produkcji i nagrywania, po miksowanie, mastering, dystrybucję i wykonywanie. Wyposażone w zorientowany na workflow interfejs drag-and-drop, oprogramowanie jest zbudowane dla intuicyjnej obsługi, szybkości i wydajności.

 

Podążaj za dźwiękiem

Nagrywaj, produkuj, miksuj, masteruj i wykonuj wszystko z jednej, intuicyjnej aplikacji. Zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze, Studio One 5 jest Twoim kreatywnym partnerem od studia po scenę. Strona startowa zawiera to, czego potrzebujesz, aby rozpocząć twórczy proces, w tym panel ze wszystkimi utworami, projektami i pokazami oraz spersonalizowany profil użytkownika, który umożliwia dodawanie własnych metadanych do wszystkich Twoich projektów.

 

Otwórz stronę Song, a znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz do nagrywania, komponowania, edytowania i miksowania z pełnym zestawem wirtualnych instrumentów, efektów, nowatorskich narzędzi aranżacyjnych oraz zaawansowany Score View oparty na naszej wielokrotnie nagradzanej aplikacji Notion. Następnie zmasteruj swoje dzieło na stronie Project. Strony Projects i Songs są ze sobą połączone, więc wiesz, że miks, nad którym pracujesz, jest zawsze aktualny.

 

Kiedy będziesz gotowy do wyjścia na scenę, Studio One będzie Twoim towarzyszem. Nowością w wersji 5 jest Strona Show, która umożliwia dodawanie wirtualnych instrumentów, ścieżek dźwiękowych i efektów specjalnych do Twoich instrumentów na żywo za pomocą łatwej w użyciu Setlisty, która pozwoli Ci kształtować Twoje występy i zmieniać je co wieczór lub szybko edytować, gdy pojawi się inspiracja. Standard dla wszystkich etapów produkcji, Studio One 5 płynnie przechodzi od wstępnej inspiracji do pełnej produkcji, od końcowych miksów do zmasterowanego albumu, od cyfrowego wydania do produkcji scenicznej i pozwala Ci tworzyć naprawdę bez granic.

 

 

Oryginalny interfejs drag-and-drop.

Studio One jest pionierem workflow opartego na metodzie drag-and-drop, która nadal jest wiodącą zasadą w naszej filozofii projektowania. Pętle dźwiękowe, wirtualne instrumenty, plug-iny z efektami, a nawet predefiniowane ustawienia mogą być przeciągane do Twojej sesji z innowacyjnej przeglądarki Studio One. Kopiuj sekwencje FX z jednego kanału na drugi po prostu przeciągając i upuszczając zaznaczony obszar. Konwertuj MIDI do audio lub audio do MIDI, po prostu przeciągając i upuszczając. Nowe obwiednie Clip Gain pozwalają doskonalić wykonanie lub usuwać usterki poprzez dodanie wtyczki do łańcucha efektów. Łatwość użytkowania jest sercem Studio One, więc będziesz pracować szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

 

Twórz świetne kompozycje.

Współcześni kompozytorzy potrzebują narzędzi, które pozwolą im włączyć elementy elektroniczne do tradycyjnej partytury. Nowy Score View w Presonus Studio One 5 Professional łączy najlepsze cechy nagradzanego oprogramowania do zapisu nutowego PreSonus Notion. Możesz przeglądać wiele pięciolinii naraz, aby pracować nad głosem, lub tylko jedną ścieżkę naraz. Korzystaj z palety symboli zapisu nutowego, aby zmieniać dynamikę, dodawać tryle, tremola i inne elementy podczas odtwarzania. Możesz wybrać widok edytora muzycznego dla każdej ścieżki, tak aby przełączać się między widokiem Score, Drum i typowym edytorem pianolowym (Piano Roll) według własnych potrzeb indywidualnie dla każdej ścieżki – lub patrzeć na te same dane nutowe w różnych widokach, wszystkich jednocześnie, co zapewnia ogromną elastyczność, rzadko spotykaną w cyfrowym świecie audio.

 

 

Produkuj bez ograniczeń.

Zapomnij o żmudnej transpozycji, cięciu, wklejaniu i przenoszeniu podczas aranżacji. Ze Scratch Pads do sprawdzenia aranżacji, ścieżką Arranger, która sprawia, że przenoszenie sekcji piosenek jest tak łatwe jak przenoszenie części i przełomową edycją Harmonic Editing – najbardziej elastyczną implementacją w historii – żaden inny program nie może zbliżyć się do łatwości aranżowania i pisania piosenek, jaką zapewnia Studio One 5. Inspirujące wirtualne instrumenty i unikalne Multi Instruments pozwalają na stworzenie własnej, unikalnej biblioteki brzmień. Z zupełnie nowymi Aux Inputs, twoje syntezatory sprzętowe, maszyny perkusyjne i groove boxy mogą stać się łatwą do zintegrowania częścią twojej produkcji. Więc odkurz swoje TX81Z lub Portastudio i zaprzęgnij je z powrotem do pracy.

 

Analogowe miksowanie z cyfrową łatwością.

Dzięki całkowicie przeprojektowanemu pakietowi wtyczek efektów, Presonus Studio One 5 Professional doładuje Twoje miksowanie. Każda wtyczka wyposażona w regulację Drive ma teraz stopień wejściowy stworzony metodą modelowania w przestrzeni stanów (State Space Modelling), co pozwala na dodanie odpowiedniego poziomu zabrudzenia i ciepła, kiedy tego potrzebujesz. Unikalna wtyczka Pipeline XT w Studio One Professional umożliwia korzystanie z ukochanej kolekcji butikowych, vintage’owych i klasycznych analogowych procesorów sygnałowych tak samo łatwo, jak wtyczki programowe. Channel Editor umożliwia tworzenie złożonych łańcuchów efektów, w tym narzędzie Splitter, które umożliwia równoległe uruchamianie wielu wtyczek na jednym kanale. Mix Engine FX obsługuje modele State Space klasycznych konsol analogowych, które wpływają na miks na kanałach na dowolnej magistrali, zbiorczo. Nie jest to wtyczka do magistrali stereo, jest to przetwarzanie multi-source, które tworzy artefakty inspirowane urządzeniami vintage’owymi, takie jak prawdziwy przesłuch konsoli, szum analogowy i nasycenie wzmocnienia wejściowego.

 

Występuj bez obaw

Presonus Studio One 5 Professional przeniesie Cię ze studia na scenę lub do streamu z nową stroną Show. Stwórz Setlistę, korzystając z utworów, które już stworzyłeś w Studio One, zawierającą kombinację żywych instrumentów, nagranych wcześniej utworów i wirtualnych instrumentów. Każdy utwór na Setliście może mieć własne, niepowtarzalne instrumentarium. Piosenki w Setliście można zmieniać na bieżąco za pomocą metody drag-and-drop, a elementy z plików Song można dodawać do Show za pomocą prostego kopiowania i wklejania lub bezpośredniego eksportu. Gdy nadejdzie czas pokazu, włącz czysty widok Performance z dużym wskaźnikiem i konfigurowalnym w czasie rzeczywistym sterowaniem parametrami, które chcesz dostosować w czasie rzeczywistym, gdy jesteś na scenie.

 

Mistrzowski mastering.

Presonus Studio One 5 Professional jest jedynym programem DAW, który łączy utwory i stemy z gotowymi, zmasterowanymi projektami. Przenieś miksy lub zmiksowane stemy do strony Projektu, aby wykonać mastering – ale jeśli usłyszysz coś, co musisz zmienić, po prostu cofnij się do Song i zrób swoje poprawki; poprawiona wersja aktualizuje się za pomocą jednego kliknięcia, abyś mógł kontynuować mastering bez utraty wcześniejszej pracy. Korzystaj z efektów Studio One Native Effects i ulubionych wtyczek innych producentów, aby uzyskać ostateczny efekt EQ, dynamikę i kontrolę nad obrazem audio, które są Ci potrzebne do stworzenia profesjonalnego brzmienia. Znajdziesz tu również narzędzia do analizy, takie jak analiza widma, przetwarzanie M/S, pomiar głośności K-System i EBU, miernik fazy, rozszerzalny wskaźnik poziomu i oscyloskop, aby zapewnić wizualne potwierdzenie tego, co słyszysz, a także pomóc w osiągnięciu zgodności z istniejącymi standardami nadawczymi i duplikacji. Zastosuj przetwarzanie do poszczególnych ścieżek lub całej kolekcji, aby przenieść swoje mastery na wyższy poziom. A kiedy Twoje arcydzieło będzie gotowe, znajdziesz opcje eksportu DDP, nagrywania płyt CD i bezpośredniego wgrywania do Soundcloud i PreSonus Sphere, aby podzielić się swoimi nagraniami z klientami i współpracownikami – lub wypuścić swoje albumy w świat.

 

 

Wymagania dotyczące systemu komputerowego

Studio One® to nowoczesny, wieloplatformowy DAW, który może pracować jako 64-bitowa aplikacja. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że Studio One będzie dobrze działać na jak największej liczbie komputerów, prosimy o uważne przeczytanie niniejszej specyfikacji w celu określenia kompatybilności z systemem.

 

Windows®

Windows 10 (tylko 64-bitowy)

Procesor Intel® Core™ i3/AMD A10 lub lepszy

Minimum 4GB RAM / Zalecane 8GB lub więcej

Połączenie z Internetem (potrzebne do instalacji, aktywacji oraz integracji z Cloud, Shop i Exchange)

Monitor o rozdzielczości 1366 x768 (zalecany monitor o wysokiej rozdzielczości)

Do obsługi dotykowej wymagany jest monitor z włączoną funkcją multi-touch

Przechowywanie zawartości:

 

40 GB wolnego miejsca na dysku twardym (Studio One Professional)

20 GB wolnego miejsca na dysku twardym (Studio One Artist)

MacOS®

MacOS® 10.13 lub wyższy (tylko 64-bitowy)

Intel® Core™ i3 lub lepszy

Minimum 4GB RAM / Zalecane 8GB lub więcej

Połączenie z Internetem (potrzebne do instalacji, aktywacji oraz integracji z Cloud, Shop i Exchange)

Monitor o rozdzielczości 1366 x768 (zalecany wyświetlacz Retina)

Do obsługi dotykowej wymagany jest monitor z funkcją multi-touch z obsługą TUIO.

Przechowywanie zawartości:

 

40 GB wolnego miejsca na dysku twardym (Studio One Professional)

20 GB wolnego miejsca na dysku twardym (Studio One Artist)

Studio One Remote dla iPada

iPad Pro®, iPad 2, iPad mini® i nowsze modele

iOS 8 lub nowszy

Studio One Remote dla systemu Android

Tablet Android™ z systemem Android 5.0 (Lollipop) lub wyższym

Minimalna rozdzielczość ekranu 1024×768

Studio One Remote dla systemu Windows

Kompatybilny z Microsoft Surface 3 (i wyższą) i Surface Pro 2 (i wyższą)

Windows® 10, lub nowszy (Windows RT nie jest obsługiwany)

Minimum 2 GB RAM (zalecane 4 GB RAM lub więcej). Tablet musi być kompatybilny z x86 (nie oparty na ARM).

 

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
  • Producent: PRESONUS
  • Strona producenta: http://www.presonus.com/
  • Nazwa towaru: PRESONUS Studio One 5 Professional - oprogramowanie DAW
  • Kod towaru: PRESTUDIOONE5PRO
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje