Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
WIOSENNE PROMO
PRESONUS StudioLive III 16 - Mikser cyfrowy

PRESONUS StudioLive III 16 - Mikser cyfrowy

 

Aby otrzymać mikser odsłuchu personalnego PreSonus EarMix 16m, kup dowolny mikser cyfrowy PreSonus StudioLive S III generacji w okresie od 1.03.2020 do 31.05.2020.

Następnie pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Formularz pobierzesz TUTAJ.

Wypełniony formularz wraz z załączonym dowodem zakupu (kopia lub skan) i prześlij przed 1.07.2020 na adres: rebates@presonus.com

Czas oczekiwania na mikser odsłuchu personalnego może wynieść do 6 tygodni.

Oferta nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi lub promocjami.
Zapoznaj się z warunkami promocyjnymi producenta, zamieszczonymi na formularzu zgłoszeniowym.konsoletycyfrowe

 

 

Najmocniejszy mikser w swojej klasie

Cyfrowa konsoleta/rejestrator StudioLive® 16 to zdecydowanie najlepszy mikser w swojej klasie. Trzecia generacja mikserów StudioLive stanowi rezultat dziewięciu lat badań i rozwoju, a mikser wyposażono w opcję pełnego przywołania ustawień, 17 czułe na dotyk, zmotoryzowane suwaki oraz 17 preampy XMAX z pamięcią ustawień. Mimo wielu rozbudowanych funkcji, legendarna dla urządzeń PreSonus® prosta obsługa w StudioLive 16 stała się jeszcze łatwiejsza i możesz dopasować sposób obsługi oraz sterowanie do własnego stylu pracy. Pożądane brzmienie StudioLive również jest lepsze niż kiedykolwiek. Na pokładzie dostępne są zupełnie nowe, zaprojektowane od podstaw procesory Fat Channel oraz EQ i kompresory w stylu vintage. Dodaj do tego wbudowaną obsługę sieci ABV, pokładowy rejestrator wielośladowy Capture™ na karty SD oraz kompletny zestaw oprogramowania, a otrzymasz potężny system do miksu i rejestracji, który jest tak samo groźny w warunkach koncertowych i w studiu nagrań.

 

Zintegrowany rejestrator wielośladowy i wirtualna próba – bez komputera

Aplikacja PreSonus Capture to intuicyjny i stabilny jak skała program do nagrywania wielościeżkowego i przeprowadzania wirtualnych prób. Capture zainstalowano bezpośrednio w StudioLive 16, więc swojego laptopa możesz zostawić w domu. Capture pozwala za pomocą jednego przycisku rejestrować materiał w pokładowym rejestratorze wielośladowym StudioLive 16 na kartach SD. Po skończeniu nagrywania otwórz sesję Capture w programie Studio One® dla komputerów Mac® i Windows® (aplikacja w zestawie) i przetransferuj cały miks do sesji Studio One, wraz z poziomami suwaków, ustawieniami Fat Channel i tak, razem z perkusyjnym solo, które musiałeś znieść ostatniej nocy.

 

Capture to w dalszym ciągu najbardziej stabilne i najłatwiejsze w użyciu oprogramowanie do rejestracji koncertów. Teraz dysponujesz wszystkimi zaletami Capture bez komputera. Nagrywaj 32 kanały bezpośrednio na kartę SD. Wystarczy jeden przycisk, aby szybko zacząć nagrywanie: po prostu włóż kartę SD, naciśnij Record i Capture zajmie się całą resztą. Jeśli masz czas, możesz manualnie wprowadzić nazwę sesji i indywidualnie aktywować nagrywanie dla poszczególnych kanałów. Dzięki temu rejestracja przebiega szybko, prosto i bezproblemowo.

 

Karty SD są standardowym formatem używanym w wielu kamerach cyfrowych; to świetny nośnik do nagrywania na żywo. Karty muszą spełniać określone standardy wydajności. Każda karta SD jest klasyfikowana i przechodzi rygorystyczne testy, aby znaleźć się w rankingu. Masz zatem pewność, że karta SD klasy 10, wymagana do zapisu 34 kanałów na żywo w najlepszej jakości, sprawdzi się jak należy. Karty SD są bardzo płaskie i montowane równo z powierzchnią miksera, więc nigdy przypadkowo nie zawadzisz karty, ani jej nie wyrwiesz – w przeciwieństwie do napędów USB. Karty SD nie mają ruchomych części dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i pewniejsze niż dyski twarde. A ponieważ karty SD stosowane są w wielu urządzeniach konsumenckich, są powszechnie dostępne.

 

Fat Channel w nowej odsłonie

Dostępna w StudioLive 16 sekcja Fat Channel przeszła gruntowny remont i nadal zapewnia cyfrową precyzję, ale teraz z analogowym sercem i duszą. Fat Channel w nowej odsłonie umożliwia pracę z wtyczkami, wśród których znajdują się korektory i kompresja w stylu vintage na każdym kanale, od klasycznych limiterów w stylu lampowym do pasywnych EQ. Oprócz procesorów na wszystkich torach StudioLive 16 wyposażono w parametryczną korekcję na wszystkich wyjściach miksu. Korzystaj z szerokich możliwości pokładowych procesorów tak, jak w studiu, nagrywając w terenie lub podczas koncertów w trasie!

 

Zdefiniuj własne ustawienia, widok i styl pracy

W StudioLive 16 możesz na niespotykaną dotąd skalę dopasować ustawienia do swojego stylu pracy. W warstwach użytkownika dowolnie rozmieścisz tłumiki kanałów i szyn tak, aby było ci wygodnie – to bardzo proste do wykonania. I to nie koniec. Co powiesz na własne ustawienia sekcji Fat Channel, gdzie możesz ustawić parametry na których ci zależy dokładnie pod swoimi palcami?  Do wyboru masz nawet kilka trybów pracy, ułatwiających personalizację ustawień miksera. Na przykład można sterować mikserem za pomocą paru iPadów i – opcjonalnie – komputera z aplikacją UC Surface i różnymi widokami, pozwalającymi na podgląd i kontrolę wszystkich parametrów potrzebnych w danej chwili.  

 

Dostosuj ustawienia scen i presetów w nowy sposób – na swój sposób

Poprzeczka powędrowała znacznie wyżej i StudioLive 16 daje teraz jeszcze więcej możliwości, jeśli chodzi o pracę ze scenami i presetami. W ustawieniach scen miksera dostępna jest opcja Scene Safe, w której możesz włączyć ochronę przed zmianą parametrów na poszczególnych kanałach po przywołaniu sceny. Podobnie, rozszerzono koncepcję presetów Fat Channel tak, aby działały niczym sceny dla pojedynczych kanałów, oferując nie tylko możliwość zapisu ustawień toru wejściowego i Fat Channel, ale także wysyłek aux i torów bus. Oczywiście możesz też użyć filtrów podczas wyboru ustawień, które chcesz załadować.

 

FlexMixes - twórz szyny i grupy, które są ci potrzebne

Czy nie wkurza cię, gdy podczas przygotowania do koncertu zauważasz, że została ci wolna subgrupa – ale zabrakło ci kanałów na miksie monitorowym? To nie będzie już problemem, dzięki 16 FlexMixom, które można indywidualnie ustawić jako auxy, subgrupy lub miksy matrix. 16 FlexMixów uzupełniają 4 uniwersalne subgrupy, co daje w sumie 20 torów miksu, nie licząc głównego miksu i poszczególnych kanałów. Dostępne są także 24 DCA więc można łatwo i wygodnie kontrolować grupy kanałów. Najlepsze w tym wszystkim, że możesz  wybrać między pracą w stylu 1-do-1 lub z dzielonymi warstwami: przypisz wszystkie kanały do górnej warstwy, z jednym tłumikiem na kanał, albo rozdziel tłumiki między tory wejściowe i wyjściowe, wliczając DCA i wyjścia aux. To tylko niektóre z wielu sposobów, w jaki możesz dostosować swój mikser StudioLive 16 do własnych preferencji i sposobu pracy.

 

Wygodna kontrola i nagrywanie za pomocą zintegrowanego, uniwersalnego oprogramowania

Miksery PreSonus StudioLive 16 są ściśle zintegrowane z całym pakietem najnowszego oprogramowania. Miksuj bezprzewodowo lub w sieci przewodowej z dowolnego miejsca używając programu UC Surface dla komputerów Mac, Windows i iPada. Steruj zdalnie preampami XMAX w mikserze i procesorami Fat Channel z aplikacji Studio One Artist, nagrywaj z efektami przy niskiej latencji. (Radujcie się wokaliści śpiewający z pogłosem!). Całkowicie zautomatyzuj wirtualne próby i nagrywaj koncerty w programie Capture. Zapisuj sceny miksera razem z nagraniami na żywo w Capture i edytuj w Studio One Artist. Miksery StudioLive 16 i oprogramowanie działają razem tworząc jeden, dźwiękowy ekosystem, który umożliwi ci realizację wszelkich kreatywnych pomysłów.

 

Gotowy do pracy w sieci, z wyborem metody nagrywania w komputerze

Praca w sieci to nie przyszłość profesjonalnych systemów audio – to już się dzieje tu i teraz. Miksery StudioLive 16 posiadają złącze AVB Ethernet umożliwiające połączenie w sieci kilku mikserów StudioLive 16 oraz kompatybilnych komputerów Mac lub Windows PC, i transfer do 55 kanałów audio w obie strony. Możesz też nagrywać w trybie 38x38 przez USB 2.0, więc masz wybór metody nagrywania. Dla każdego kanału jest niezależny dostęp do analogowych wejść bądź dedykowanego, cyfrowego powrotu z komputera. Nagrywanie jest bardzo łatwe: po prostu uruchom dołączony i wcześniej skonfigurowany program Capture™, i jednym przyciskiem włącz rejestrację wszystkich kanałów wejściowych i głównego miksu. Możesz też nagrywać używając dołączonego programu DAW Studio One Artist – lub dowolnego programu do nagrywania obsługującego sterowniki ASIO lub Core Audio. Kompletny ekosystem rozwiązań AVB, ze stageboxami i osobistymi miksami monitorowymi dostępny będzie w roku 2017.

 

Zdalna kontrola miksu za pomocą wielu urządzeń przewodowych i bezprzewodowych

Oprócz funkcji sieciowych AVB konsolety StudioLive 16 posiadają port Ethernet 1 GB, który można połączyć z bezprzewodowym routerem lub bezpośrednio z komputerem i zdalnie sterować niemal wszystkimi funkcjami. Miksuj poprzez sieć przewodową lub bezprzewodową, używając aplikacji UC Surface dla komputerów Mac, Windows PC i iPada. Możesz nawet dodać drugi – albo trzeci, a nawet czwarty! – ekran aby działać szybciej. Muzycy mogą kontrolować swoje miksy w odsłuchach na scenie za pomocą aplikacji QMix®-UC dla urządzeń iPhone®, iPod® touch, lub Android™ bez konieczności powiększania sieci. Działaj bezprzewodowo, przewodowo albo tak i tak.

 

Bogaty zestaw złączy

Na tylnym panelu StudioLive 16 znajdziesz wszystkie złącza, których potrzebujesz przy nagłaśnianiu imprez na żywo i do produkcji w studiu. Uniwersalny zestaw złączy, najwyższej klasy brzmienie, możliwość dopasowania do własnego stylu pracy, a także potężne opcje przetwarzania, miksowania i przesyłu sygnałów umożliwiają miksowanie dźwięków w sposób, jaki ci najbardziej odpowiada. Wszystkie narzędzia masz przed sobą.

 

 

 

Technical Specifications:

 

 

Mi​crophone Preamplifier:

 

 • Input Type:  XLR Female, balanced
 • Frequency Response to Main Output (at unity gain):  20-20 kHz, ±0.5 dBu
 • Input Impedance:  1 kΩ
 • THD to Main Output:  <0.005%, +4 dBu, 20-20 kHz, unity gain, unwtd
 • S/N Ratio to Main Output (Ref = +4 dB, 20 kHz BW, unity gain, A-wtd):  94 dB
 • Common Mode Rejection Ratio (1 kHz at unity gain):  65 dB
 • Gain Control Range (±1 dB):  0 dB to +60 dB
 • Maximum Input Level (unity gain):  +12 dBu
 • Phantom Power (±2 VDC):  48 VDC, switchable per channel

 

 

Line Inputs

 • Type:  ¼” TRS Female, balanced
 • Frequency Response to Main Output (at unity gain):  20-20 kHz, ±0.5 dBu
 • Input Impedance:  10 kΩ
 • THD to Main Output:  <0.005%, +4 dBu, 20-20 kHz, unity gain, unwtd
 • S/N Ratio to Main Output (Ref = +4 dB, 20 kHz BW, unity gain, A-wtd):  94 dB
 • Maximum Input Level:  +18 dBu

 

 

Tape Inputs

 

 • Type:  RCA Female, unbalanced (stereo pair)
 • Maximum Input Level:  +12 dBu, ±0.5 dBu

 

 

XLR Outputs

 

 • Type:  XLR Male, balanced
 • Maximum Output Level:  +24 dBu, ±0.5 dBu
 • Output Impedance:  100Ω

 

 

Line Outputs

 

 • Type:  ¼” TRS Female, balanced
 • Maximum Output Level:  +18 dBu, ±0.5 dBu
 • Output Impedance:  100Ω

 

 

Tape Outputs

 

 • Type:  RCA Female, unbalanced (stereo pair)
 • Maximum Output Level:  +18 dBu, ±0.5 dBu
 • Output Impedance:  100Ω

 

 

Headphone Output

 

 • Type:  ¼” TRS Female, active stereo
 • Maximum Output:  100 mW/ch. @ 60Ω load
 • Frequency Response:  20 Hz – 20 kHz (± 0.5 dB)
 • THD+N:  0.01%, 1 kHz, max gain, 20 Hz BW, unwtd
 • S/N Ratio:  96 dB, 1 kHz, max gain, 20 Hz BW, unwtd

 

 

System Crosstalk

 

 • Input to Output:  -90 dB (Ref = +4 dBu, 20 Hz-20 kHz, unwtd)
 • Adjacent Channels:  -87 dB (Ref = +4 dBu, 20 Hz-20 kHz, unwtd)

 

 

Digital Audio and Control

 

 • ADC Dynamic Range: 115 dB (A-wtd, 48 kHz)
 • DAC Dynamic Range: 115 dB (A-wtd, 48 kHz)
 • USB Recording Port: USB 2.0, Type-B
 • Bluetooth™ Input: 4.1, stereo
 • AES/EBU Output:  XLR Male
 • Network Control Port:  RJ-45
 • AVB Audio Network Port:  Ethercon
 • Internal Processing:  32-bit, floating point
 • Sampling Rate:  48 kHz (44.1 kHz coming soon)
 • A/D/A Bit Depth:  24
 • Reference Level for 0 dBFS:  +18 dBu
 • Total System Latency:  1.9 ms (local routing, analog in-analog out, all processing active)

 

 

Clock

 

 • Jitter:  <20 ps RMS (20 Hz - 20 kHz)
 • Jitter Attenuation:  >60 dB (1 ns in, 1 ps out)

 

 

Power / Environmental

 

 • Connector:  IEC
 • Input-Voltage Range:  90 to 230 VAC (±10%)
 • Power Requirements (continuous):  85W
 • Recommended Ambient Operating Temperature:  0˚ to 40˚ Celsius / 32˚ to 104˚ Fahrenheit

 

 

Physical

 

 • Height:  165.36 mm
 • Width:  446.66 mm
 • Depth:  583.48 mm
 • Weight:  10.5 kg
Dostępność
Sklep stacjonarny:
Magazyn główny:
Dostępność
Sklep stacjonarny:
Magazyn główny:
CECHY TOWARU
 • Producent: PRESONUS
 • Strona producenta: http://www.presonus.com/
 • Nazwa towaru: PRESONUS StudioLive III 16 - Mikser cyfrowy
 • Kod towaru: PRESTULIV16
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje