Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
WIOSENNE PROMO
PRESONUS Upgrade Prof/ Prod do Professional 4 oprogramowanie

PRESONUS Upgrade Prof/ Prod do Professional 4 oprogramowanie

 

Program typu DAW, 64-bity, nieograniczona liczba kanałów, wysyłek efektowych, edycja harmoniczna, Impact XT, SampleOne XT, Pady Scratch, Console Shaper, Melodyne Essentials 4, AAF import/export, ARA 2.0, sekcja masteringowa, wsparcie AU, VST2/3, ReWire

 

Opis szczegółowy:

 

Pracuj lepiej, szybciej

 

Studio One 4 od samego początku był tworzony z myślą o łatwej obsłudze. Płynnie łączy wypróbowany i sprawdzony model studia nagraniowego ze współczesnym procesem produkcji skoncentrowanym na bitach i loopach, więc możesz przenosić pomysły muzyczne do dźwiękowej rzeczywistości szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Efektywny interfejs z pojedynczym ekranem mieści nieograniczoną liczbę ścieżek, intuicyjne narzędzia edycyjne i zaawansowane instrumenty wirtualne. Spędzaj swój cenny czas na tworzeniu muzyki zamiast zastanawiania się, co teraz trzeba kliknąć. Studio One nie narzuca Ci sposobu pracy ani tego, nad czym masz pracować.

 

Trzy ścieżki tworzenia, jeden cel

 

Studio One jest Twoim kreatywnym towarzyszem od początku do końca. Strona startowa zapewnia wszystko, czego potrzeba do rozpoczęcia procesu twórczego – pozwala otworzyć projekty, ustawić parametry i sprawdzić, czy są aktualizacje i wskazówki. Strona utworu (Song Page) zawiera wszystko, co związane jest z nagrywaniem, aranżowaniem, edycją i miksowaniem muzyki z pełnym zestawem instrumentów wirtualnych, efektów i przełomowych narzędzi aranżacyjnych. Montaż i mastering muzyki odbywa się na stronie projektu (Project Page). Strony Project i Song są ze sobą połączone, więc jeśli chciałbyś wprowadzić tylko jedną małą zmianę w masterze lub w stemie, przejdź do strony Song, zmień ustawienia, a po powrocie na stronę Project zostaną one automatycznie uwzględnione. Żaden inny program nie osiąga takiego płynnego przejścia od wstępnej inspiracji po ukończoną, zmasterowaną produkcję.

 

Aranżacja z prędkością kliknięcia

 

Zapomnij o pracochłonnych transpozycjach, wycinaniu, wklejaniu i przesuwaniu podczas aranżacji. Ścieżka Arranger (z funkcją Scratchpad do testowania aranżacji) umożliwia przenoszenie całych sekcji utworu w taki sam łatwy sposób, co przenoszenie pojedynczych partii. Dzięki niej oraz funkcji Harmonic Editing – najbardziej elastycznej implementacji ścieżki akordowej na świecie – żaden inny program nie może dorównać łatwości aranżowania i pisania utworów w Studio One 4.

 

Kolejna nowość w Studio One: Edycja harmoniczna (Harmonic Editing)

 

Chord Track w Studio One to znacznie więcej niż prosta ścieżka akordowa z danymi dźwiękowymi – to spełnienie marzeń kompozytorów. Twórz i zmieniaj progresje akordów, wypróbuj substytuty akordów, zastępuj złożone akordy prostszymi. Nawet starsze partie będą się dostosowywać do nowej, lepszej struktury akordów, którą wymyśliłeś dzięki inspiracji dostarczanej przez Harmonic Editing. Ta przełomowa funkcja, działająca z instrumentami, a nawet z wersjami roboczym ścieżek audio, podkreśla zaangażowanie Studio One w uproszenie procesu pisania piosenek i tworzenia muzyki.

 

Automatyczne wykrywanie akordów

 

Kiedy wymyślasz inspirującą progresję akordów, nie musisz wstrzymywać się ze swoją twórczością do czasu, aż zorientujesz się, co zagrałeś, aby dodać nowe partie. Wbudowana detekcja akordów wykrywa akordy w ścieżkach audio i ścieżkach instrumentów – po prostu przeciągnij partię na ścieżkę akordową (Chord Track) w celu stworzenia odniesienia dla edycji harmonicznej (Harmonic Editing).

 

Pokonaj blokady kreatywności

 

Jeśli popadłeś w rutynę, pozwól, aby Studio One Professional było Twoim kreatywnym partnerem. Użyj genialnej funkcji Chord Selector do łatwego eksperymentowania z nowymi progresjami akordów i pomysłami. Pozwól funkcji Harmonic Editing wyzwalać nowe pomysły. Zmieniaj akordy w czasie rzeczywistym z zewnętrznego kontrolera MIDI lub wypróbuj różne progresje akordów w locie. Transferuj dane akordów ze ścieżki audio lub instrumentu na ścieżkę Chord Track lub z Chord Track na inne ścieżki.

 

Notacja muzyczna z możliwością wydruku, którą naprawę warto odnotować

 

Przy pomocy paru kliknięć i programu Notion w wersji 6.4 lub wyższej, Harmonic Editing ułatwia tworzenie świetnie wyglądających, nadających się do druku arkuszy nutowych.

 

MIDI – i więcej niż MIDI

 

Studio One współpracuje ze wszystkimi standardowymi urządzeniami MIDI, które znasz i lubisz, od kontrolerów po moduły brzmieniowe. Ale od momentu, gdy dane docierają do Studio One, są one konwertowane do 32-bitowego formatu wewnętrznego o wysokiej rozdzielczości. Oznacza to brak tzw. „zipper noise” (niepożądanych dźwięków powstających przy zmianie parametrów) w instrumentach, płynniejszą regulację i pitch-bendy, bardziej szczegółową automatykę i inne korzyści przy pracy w środowisku Studio One. A jeśli musisz kontrolować zewnętrzne urządzenia MIDI, też jesteśmy na to przygotowani – gdy zaistnieje potrzeba powrotu do świata zewnętrznego, Studio One przekłada swój format wysokiej rozdzielczości na standardowe dane MIDI.

 

Światowej klasy instrumenty

 

Dzięki długiej liście wtyczek natywnych Studio One zdobyło opinię kompletnego pakietu do produkcji muzyki – a teraz, dzięki uwagom społeczności użytkowników Studio One (dziękujemy), nasza najnowsza generacja instrumentów wirtualnych zapewnia jeszcze więcej. Impact został przekształcony w Impact XT, wszechstronne środowisko produkcji bitów i rytmów, a Sample One XT służy do samplowania i cięcia sampli w celu tworzenia wspaniałych bitów i realistycznych brzmień instrumentów. Te nowe instrumenty nie sprawiają wrażenia osobnych wtyczek, ale zintegrowanych i integralnych elementów tworzenia muzyki.

 

Poznaj swoich nowych twórczych partnerów

 

Impact XT: Podkręć bit.

Wersja XT jest w pełni kompatybilna wstecz z Impact i zawiera teraz 20 nowych, bardzo pożądanych funkcji i ulepszeń. W jednym Impact XT możesz nawet tworzyć pełne aranżacje wyzwalając loopy, które synchronizują się z Twoim utworem z dopasowywaniem ich w czasie rzeczywistym, kwantyzacją bitu i synchronizacją start/stop.

 

Sample One XT: Ponieważ samplery powinny samplować.

Sample One XT rozrósł się z odtwarzacza próbek w samplową potęgę. Samplowanie, automatyczne cięcie, rozciągania, przetwarzanie, wyzwalanie i dekonstrukcja dźwięku (zsamplowanego z wejść lub zaimportowanego ze ścieżki) dla zapewnienia zapierającej dech w piersiach wolności tworzenia nowych potężnych bitów.

 

Edycja perkusji.

W Studio One 4 nie chodziło tylko o dodanie światowej klasy instrumentu perkusyjnego, lecz także zintegrowanie go z innowacyjnym, sprawniejszym edytorem, który pozwoli na edycję partii perkusji w tak szybkim tempie, w jakim tylko dasz radę. Dzięki dostępności na PreSonus Exchange setek darmowych skonfigurowanych skryptów mapowania, nowy Drum Editor jest prawdziwym akceleratorem edycji perkusji.

 

Patterns – gigantyczny krok do przodu.

Sekwencer krokowy służył nam dobrze przez ponad pół wieku – już czas, aby nowe patterny w Studio One wkroczyły w przyszłość. Ścisła integracja z partiami instrumentów, automatyką i Impact XT oznacza, że patterny stworzyły od nowa sekwencjonowanie krokowe jako płynny, szybki i przyjemny element tworzenia muzyki.

 

Od głupiej maszyny po maszynę perkusyjną i nie tylko

 

Patterns przekształcają sekwencjonowanie krokowe z mechanicznego powtarzania w prawdziwie ekspresyjny dodatek do nowoczesnego sekwencjonowania. Tak, Patterns służą głównie do bębnów… ale także do melodii, zapewniają integrację z każdym instrumentem, automatykę kroków, zmienne długości sekwencji (polirytmy), nieograniczone wariacje i wiele innych.

 

Dodatkowe funkcje. Bez dodatkowych komplikacji

 

Integracja Impact XT z patternami zmieni Twój sposób myślenia o programowaniu perkusji, ponieważ to połączenie sprawia, że tworzenie bitów jest szybkie, łatwe i przyjemne. Nie ma potrzeby używania osobnej wtyczki ani innego typu ścieżki do tworzenia sekwencji bazującej na patternach, ponieważ Patterns działają obok zwykłych partii instrumentów na tej samej ścieżce. Możesz wybierać, zmieniać nazwy, kopiować i zmieniać kolejności nieograniczonej liczbie wariacji patternów w ramach aranżacji – nie musisz nawet otwierać edytora patternów. Jest też nowa biblioteka inspirujących patternów perkusyjnych i ich wariacji z formacie Musicloops z łatwym zapisem i eksportem metodą przeciągnij i upuść.

 

Mistrzowski mastering

 

Studio One Professional jest jedynym programem, który łączy utwory i częściowe miksy – stemy – z gotowymi, zmiksowanymi projektami. Przenieś miksy i stemy na stronę Project do masteringu, ale jeśli usłyszysz coś, co musisz zmienić, po prostu wróć do strony Song, zmień ustawienia i automatycznie zmiksuj poprawioną wersję, przechodząc na stronę projektu w celu kontynuacji masteringu. Niezależnie od tego, czy chodzi o nagrywanie płyt zgodne z Red Book, przygotowywanie publikacji cyfrowych do streamingu, tworzenie setów i playlist dla DJ-ów, czy import/eksport profesjonalnego DDP dla tłoczni, współpraca stron Song/Project ułatwia uzyskanie spójnych poziomów i równowagi tonalnej w ramach kolekcji utworów.

 

Procesory do masteringu

 

Dopieść swój projekt i przygotuj go na najlepszy czas antenowy – profesjonalne funkcje masteringowe Studio One 4 obejmują skomplikowaną korekcję, limiter, standardowe w branży mierniki, analizator widma oraz wtyczki analityczne, pomagające w nadaniu ważnych ostatnich szlifów Twojej muzyce. Zastosuj przetwarzanie do pojedynczych ścieżek lub całej kolekcji, aby przenieść swoje miksy na wyższy poziom.

 

Wybierz format… dowolny format

 

Przygotuj swoje nagrania do streamingu w formacie skompresowanym, standardowym lub w bezstratnym. Format AAF (Advanced Authoring Format) zapewnia wymianę utworów/sesji z tymi, którzy nie przesiedli się (jeszcze) na Studio One. Otwieraj wszystkie formaty audio i video obsługiwane przez Twój system operacyjny. Korzystaj z lepszej wydajności obrazu dzięki 64-bitowym silnikom video, zarówno dla MacOS, jak i Windows. Twórz obrazy płyty. Nagrywaj płyty CD w standardzie Red Book. Importuj pliki DDP w celu edycji, np. naprawiania znaczników ID lub kodów błędów ISRC i następnie eksportu poprawionego pliku DDP. Niezależnie od tego, czy ostatecznym przeznaczeniem Twojej muzyki jest serwis streamingowy, czy nośnik fizyczny, Studio One Professional ma wszystko, czego potrzebujesz.

 

Z ostatniej chwili: Nadchodzi ARA 2.0

 

Szerokie wsparcie nowej specyfikacji Audio Random Access 2.0 otwiera przełomową funkcję Studio One – Harmonic Editing na innych producentów wtyczek i instrumentów wirtualnych (spodziewaj się darmowej aktualizacji Melodyne z obsługą Chord Track w tym roku) i pozwala na jednoczesną edycję kilku ścieżek.

 

Wymagania systemowe:

 

Mac®

 

 • macOS® 10.11 lub nowszy (tylko 64-bitowy),
 • Procesor Intel® Core™ 2 Duo, zalecany Intel Core i3 lub lepszy

 

Windows®

 

 • Windows 7 (SP1 + aktualizacja platformy, Windows 8.1 lub Windows 10 x64
 • Procesor Intel Core Duo lub AMD® Athlon™ X2 (zalecany Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X4 lub lepszy) Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD® Athlon™ X2 (Zalecany Intel Core i3, AMD Athlon X4 lub lepszy)

 

Systemy Mac i Windows

 

 • 4 GB RAM (zalecane min. 8 GB),
 • Połączenie z internetem (wymagane do instalacji i aktywacji),
 • Monitor o rozdzielczości 1366 x 768,
 • (zalecany monitor high-dpi),
 • Do obsługi dotykowej wymagany monitor z multi-touch i obsługą TUIO,
 • 40 GB wolnego miejsca na dysku,
 • Studio One Remote for iPad®,
 • iPad Pro®, iPad 2, iPad mini® i nowsze modele,
 • iOS 8 lub nowszy,
 • Studio One Remote for Windows,
 • Zgodny z Microsoft Surface 3 (i wyższym) oraz Surface Pro 2 (i wyższym),
 • Windows 8.1, Windows 10 lub nowszy (brak obsługi Windows RT),
 • Minimum 2GB RAM (zalecane min. 4GB RAM),
 • Tablet musi być zgodny z x86 (niebazujący na ARM).
Dostępność
Sklep stacjonarny:
Magazyn główny:
Dostępność
Sklep stacjonarny:
Magazyn główny:
CECHY TOWARU
 • Producent: PRESONUS
 • Strona producenta: http://www.presonus.com/
 • Nazwa towaru: PRESONUS Upgrade Prof/ Prod do Professional 4 oprogramowanie
 • Kod towaru: PRES14PROPROUPG
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje