Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
RODE VideoMicro II - Mikrofon do kamery, aparatu

RODE VideoMicro II - Mikrofon do kamery, aparatu

 

VideoMicro II to nowa odsłona mikrofonu VideoMicro- najlepiej sprzedającego się nakamerowego mikrofonu typu shotgun. VideoMicrobył pierwszym mikrofonem na świecie, który zaoferował profesjonalną jakość dźwięku w tak kompaktowej formie. Mikrofon stał się ikoną wśród twórców treści i filmowców.VideoMicro II wykorzystuje wszystko to, co sprawiło, że oryginał odniósł taki sukces, a dodatkowo wprowadza kilka nowych funkcji zwiększających wydajność oraz na nowo definiuje złoty standard dla ultrakompaktowego sprzętu audio do kamer.

KLUCZOWE CECHY VIDEOMICRO II

 • Profesjonalnymikrofontypu shotgun
 • Superkardioidalnacharakterystyka kierunkowa zapewniająca wysoce kierunkowe przechwytywanie dźwięku
 • Autorska technologia RØDE, użyta po raz pierwszy w mikrofonie NTG5,  zapewniająca niezrównaną przejrzystość i naturalne pełne brzmienie
 • Innowacyjny system przeciwwstrząsowy HELIX™ zapewniający doskonałą ochronę przed uderzeniami, drganiami i hałasem
 • Niezwykle łatwe w użyciu wyjście TRS 3,5 mm z łącznością typu plug-and-play i bez skomplikowanych elementów sterujących
 • Ultrakompaktowyi lekki – waży jedynie 39 g
 • Wytrzymały, całkowicie metalowy korpus i najwyższej jakości komponenty
 • W zestawie piankowe i futrzane osłony przeciwwietrzne Deluxe oraz kable do podłączenia do aparatów i smartfonów  
 • Mikrofon zaprojektowany i wykonany w najnowocześniejszych zakładach RØDE w Sydney w Australii


"VideoMicro był przełomem, gdy został zaprezentowany prawie dekadę temu" - powiedział dyrektor generalny RØDE Damien Wilson. "Nigdy wcześniej twórcy nie byli w stanie nagrywać krystalicznie czystego dźwięku za pomocą mikrofonu tak kompaktowego, lekkiego i łatwego w obsłudze. Od tego czasu stał się najlepiej sprzedającym się mikrofonem na świecie i doczekał się wielu naśladowców, choć żaden nie powtórzył profesjonalnej wydajności oryginału. W ciągu ostatnich dziesięciu lat kontynuowaliśmy wprowadzanie innowacji w całej naszej linii mikrofonów VideoMic i jesteśmy podekscytowani, że możemy teraz wprowadzić do VideoMicro funkcje nowej generacji odpowiadające wymaganiom dzisiejszych twórców".

PRO AUDIO, PROSTE JAK PODŁĄCZENIE I JAZDA

VideoMicro II sprawia, że nagrywanie profesjonalnego dźwięku bezpośrednio do kamery lub smartfona jest niezwykle proste. Jest to prawdziwy mikrofon pojemnościowy typu shotgun, z superkardioidalną charakterystyką kierunkową dla wysoce kierunkowego przechwytywania dźwięku, który skupia się na tym, na co jest skierowany, jednocześnie redukując szumy tła.

Korpus został całkowicie przeprojektowany i wykorzystał rewolucyjną technologię rodem z mikrofonu RØDE NTG5 zapewniającą niezrównaną przejrzystość i naturalne, pełne brzmienie.

Odnowionyzostał również obwód, który teraz oferuje zwiększoną czułość i niższy szum własny.VideoMicro II zapewnia niewiarygodną, nigdy wcześniej nie słyszaną jakość dźwięku w tak kompaktowej obudowie, a przy tym jest tak samo prosty w obsłudze jak oryginał.Ponieważ nie wymaga baterii do działania i nie ma skomplikowanych elementów sterujących, jest to idealny mikrofon dla twórców, którzy chcą natychmiast podnieść jakość dźwięku ze swojej kamery lub smartfona bez zbędnego zamieszania.

 

DOSKONAŁA OCHRONA PRZED UDERZENIAMI, WSTRZĄSAMI I SZUMEM WIATRU

Jedną z najbardziej uderzających nowych cech VideoMicro II jest eleganckie czerwonemocowanie zawieszenia.Jest to uchwyt izolujący HELIX™ - wysoce innowacyjny system przeciwwstrząsowy, opracowany przez RØDE specjalnie dla VideoMicro II.
Przełomowa konstrukcja wykonana przez ekspertów zgodnie z dokładną specyfikacją mikrofonu, rozwiązuje wiele problemów, z którymi mają do czynienia inne mocowania przeciwwstrząsowe, gdy są używane z kompaktowymi, lekkimi mikrofonami.Uformowany z jednego kawałka zaawansowanego termoplastu Hytrel® w pełni izoluje kapsułę od wibracji, które powstają w wyniku uderzeń, wstrząsów i ogólnego użytkowania, co może skutkować dudnieniem i niepożądanymi odgłosami w nagraniu.Jest on zaprojektowany dokładnie do rozmiaru i wagi mikrofonu, zapewniając optymalną stabilizację i wydajność akustyczną, a jednocześnie jest naprawdę niskoprofilowy.Posiada również poręczne otwory do zarządzania kablami i standardowy uchwyt do mocowania na zimnej stopce kamery, a także gwint 3/8 cala do mocowania na boompolu i inne akcesoria.

VideoMicro II ma również piankowe i futrzane osłony chroniące przed szumem wiatru, dzięki czemu nadaje się do nagrywania w różnych warunkach, zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. W zestawie znajduje się także kabel 3,5 mm TRS do TRS do podłączenia do kamer oraz kabel 3,5 mm TRS do TRRS do podłączenia do smartfonów.

KOMPAKTOWY, LEKKI I WYTRZYMAŁY

Przy wadze zaledwie 39 g VideoMicro II jest niewiarygodnie kompaktowy i lekki, co czyni go idealnym do użytku z lustrzankami i bezlusterkowcami, kamerami kompaktowymi, kamerami akcji oraz smartfonami. Jest superprzenośny, zajmując minimalną ilość miejsca w zestawie twórcy, torbie na aparat lub po prostu plecaku lub torebce.

Jest również niezwykle wytrzymały, zaprojektowany i wykonany w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych RØDE w Sydney w Australii, przy użyciu najwyższej jakości komponentów, w tym wytrzymałego, całkowicie metalowego korpusu i kapsuły radiowej klasy.

 

 

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
RODE VideoMic Pro+ - Mikrofon do kamery RODE VideoMic Pro+ - Mikrofon do kamery
1359,00 PLN
1399,00 PLN
ilość
RODE VideoMic NTG - Mikrofon do kamery i aparatu RODE VideoMic NTG - Mikrofon do kamery i aparatu
1169,00 PLN
1407,27 PLN
ilość
RODE VideoMic ME-L - Mikrofon do smartonów RODE VideoMic ME-L - Mikrofon do smartonów
359,00 PLN
449,00 PLN
ilość
RODE VideoMicro - Mikrofon do kamery RODE VideoMicro - Mikrofon do kamery
279,00 PLN
339,00 PLN
ilość
RODE VideoMic GO II – Mikrofon do kamery RODE VideoMic GO II – Mikrofon do kamery
479,00 PLN
669,00 PLN
ilość
RODE VideoMic Pro Rycote – Mikrofon do kamery RODE VideoMic Pro Rycote – Mikrofon do kamery
1099,00 PLN
1370,30 PLN
ilość
RODE Lavalier GO – Mikrofon lavalier RODE Lavalier GO – Mikrofon lavalier
319,00 PLN
339,00 PLN
ilość
RODE Lavalier GO – Mikrofon lavalier RODE Lavalier GO – Mikrofon lavalier
329,00 PLN
644,00 PLN
ilość
RODE VideoMic Rycote - Mikrofon do kamery RODE VideoMic Rycote - Mikrofon do kamery
409,00 PLN
589,49 PLN
ilość
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
 • Producent: RODE
 • Strona producenta: http://www.rodemic.com/
 • Nazwa towaru: RODE VideoMicro II - Mikrofon do kamery, aparatu
 • Kod towaru: RODEVIDEOMICROII
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje