Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
RODECaster Pro II – Studio Produkcji Podcastów

RODECaster Pro II – Studio Produkcji Podcastów

 

 

Zintegrowane studio produkcji audio 9 kanałów, 6 faderów, 4 preampy Revolution, efekty APHEX, ultra wydajny 4-rdzeniowy procesor, 8 padów SMART, zaawansowana transmisja Bluetooth, ekran dotykowy, 2 interfejsy USB-C, rejestracja [karta microSD lub USB] 

 

 

Najpotężniejsze rozwiązanie typu „wszystko w jednym” do produkcji dźwięku na świecie

RØDECaster Pro II to w pełni zintegrowane studio produkcji audio, które zostało zaprojektowane od podstaw jako najlepsze rozwiązanie do nagrywania dla każdego twórcy treści, od streamerów i graczy po muzyków i oczywiście podcasterów.

To nie jest po prostu ewolucja pierwszej wersji RØDECastera Pro, to coś zupełnie nowego. Dzięki rewolucyjnym funkcjom nowej generacji jest to najpotężniejsze na świecie rozwiązanie audio nie tylko dla twórców podcastów, ale dla wszystkich twórców.

 

Najważniejsze cechy:

W pełni zintegrowane studio produkcji dźwięku

Przedwzmacniacze Revolution Preamps™ o bardzo niskim poziomie szumów i dużym wzmocnieniu (-131,5 dBV EIN, 76dB wzmocnienia)

Cztery wysokiej jakości wejścia combo Neutrik® do podłączenia zarówno mikrofonów, jak i instrumentów, w tym gitar, basów i instrumentów klawiszowych

Dziewięć indywidualnie przypisywanych kanałów umożliwiających tworzenie spersonalizowanych konfiguracji miksera, z sześcioma fizycznymi faderami o jakości nadawczej i trzema faderami wirtualnymi

Osiem w pełni programowalnych padów SMART z ośmioma przełączanymi bankami (w sumie 64 działania) do wyzwalania dźwięku i efektów, działań miksera i MIDI, przełączania wizji i wielu innych funkcji

Wydajny czterordzeniowy silnik audio zapewnia niezrównaną moc obliczeniową– jest znacznie szybszy niż jakakolwiek inna dostępna na rynku konsoleta do tworzenia treści

Kolorowy kran dotykowy 5,5″ o wysokiej rozdzielczości z haptycznym sprzężeniem zwrotnym

Dotykowy enkoder ułatwia nawigację i zapewnia precyzyjną regulację parametrów

Dwa interfejsy USB-C umożliwiające jednoczesne podłączenie do dwóch komputerów i/lub urządzeń mobilnych

Zaawansowana łączność Bluetooth® umożliwiająca integrację połączeń telefonicznych i bezprzewodowe monitorowanie dźwięku

Studyjnej jakości przetwarzanie dźwięku i wbudowane efekty, w tym legendarne APHEX® Aural Exciter™, Big Bottom™ i Compellor™, EQ, kompresja, pitch-shifter, efekty robota, pogłos, delay i inne

Profesjonalnie dostosowane presety kanałów i edytor przetwarzania VoxLab™ zapewniający szybką i łatwą konfigurację

Nagrywanie w trybie wielośladowym lub stereo na kartę microSD, nośnik USB lub komputer

Cztery wysokiej jakości wyjścia słuchawkowe

Symetryczne wyjścia liniowe TRS 1/4″

Zapewnienie pełnej aktualizacji i stałego rozwijania dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania sprzętowego dostępnego dla wszystkich użytkowników

 

Opakowanie zawiera:

1 x RØDECaster Pro II

1 x kabel zasilający AC

1 x kabel SC27 USB-C do USB-C

Łatwe tworzenie treści

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o streaming, podcasting, czy tworzenie muzyki, RØDECaster Pro II sprawia, że nagrywanie niesamowitego dźwięku jest niezwykle proste. Każdy element został starannie opracowany w celu uproszczenia procesu produkcji dźwięku, łącząc sprzęt studyjny o wartości dziesiątek tysięcy dolarów w jednej, łatwej w obsłudze konsolecie.

 

Duży (5,5″), kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości z haptycznym sprzężeniem zwrotnym, dotykowy enkoder oraz wyraźnie oznaczone kolorami RGB i bezpośrednie manipulatory sprawiają, że nawigacja po RØDECaster Pro II jest niezwykle prosta.

 

Fabryczne presety i intuicyjny edytor przetwarzania VoxLab™ sprawiają, że uzyskanie profesjonalnej jakości dźwięku nie wymaga wysiłku.

 

Każda funkcja, od ustawiania kanału mikrofonowego po programowanie padów SMART, została stworzona w taki sposób, aby zmaksymalizować kreatywność. Każdą funkcją można sterować za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu lub komputera poprzez RØDE Central, co zapewnia maksymalną wygodę.

 

Zawsze wyjątkowa jakość dźwięku dla każdego twórcy

Od wysokiej jakości gniazd combo Neutrik i przełomowych przedwzmacniaczy Revolution, po studyjnej jakości przetwarzanie APHEX i innowacyjny edytor przetwarzania VoxLab – RØDECaster Pro II zapewnia wyjątkową jakość dźwięku dla każdego zastosowania nagraniowego.

 

Cztery wejścia combo Neutrik o studyjnej jakości z preampami Revolution o ultraniskim poziomie szumów i wysokim wzmocnieniu zapewniają zadziwiającą czystość i przejrzystość brzmienia każdego mikrofonu lub instrumentu.

 

Użytkownicy mogą stworzyć własne, niepowtarzalne brzmienie dzięki pełnemu zestawowi studyjnej jakości procesorów APHEX, w tym legendarnym Aural Exciter™, Big Bottom™ i Compellor™, oraz potężnym efektom pokładowym, w tym reverbowi, delayowi, pitch-shifterowi, efektom robota i innym.

 

Wydajny, czterordzeniowy silnik audio zapewnia znacznie większą moc obliczeniową niż jakakolwiek inna konsoleta do tworzenia treści na rynku i uwalnia ogromny potencjał w ramach przyszłych aktualizacji.

 

Nieskończone możliwości dostosowywania, niezrównana łączność

RØDECaster Pro II jest w pełni konfigurowalny według indywidualnych preferencji. Wszystko, od padów SMART po mikser, można skonfigurować tak, aby odpowiadało każdej kreatywnej wizji. A dzięki niezrównanym opcjom łączności, które umożliwiają usprawnienie pracy i łatwiejszą niż kiedykolwiek integrację z innymi urządzeniami, jest to idealne centrum sterowania dźwiękiem dla każdego twórcy.

 

Przetwarzanie i efekty – Każdy procesor APHEX i wbudowany efekt można w pełni regulować za pomocą wbudowanego edytora lub za pomocą programu RØDE Central na komputerze. Użytkownicy mogą precyzyjnie dostroić każdy parametr przetwarzania za pomocą zaawansowanego edytora lub uzyskać profesjonalne rezultaty w kilka sekund za pomocą VoxLab™.

 

Zapisywanie „występów” – Wszystkie ustawienia konsolety RØDECaster Pro II, w tym konfiguracja miksera, padów SMART i przetwarzania APHEX można zapisać w urządzeniu jako „Show” i załadować w dowolnym momencie. Idealne dla twórców, którzy produkują wiele programów, transmisji strumieniowych lub różnych rodzajów treści.

 

Mikser – RØDECaster Pro II posiada bardzo uniwersalny mikser z dziewięcioma kanałami: sześcioma kanałami z fizycznymi faderami o jakości nadawczej i trzema kanałami wirtualnymi, z możliwością rozbudowy poprzez cyfrowy hosting i integrację sprzętową w przyszłych aktualizacjach. Są one indywidualnie przypisywane, co oznacza, że cztery wejścia analogowe, interfejsy USB i Bluetooth oraz pady SMART mogą być przypisane do dowolnych fizycznych suwaków lub kanałów wirtualnych w dowolnej kolejności. Dzięki temu użytkownicy mogą dostosować swój RØDECaster Pro II do własnych wymagań twórczych i sposobu pracy

 

Pady SMART – Jak sama nazwa wskazuje, można ich używać nie tylko do wyzwalania muzyki, dżingli czy efektów dźwiękowych. Każdy pad może być dostosowany do pełnienia różnych funkcji, w tym aktywowania efektów głosowych, wysyłania poleceń MIDI do zewnętrznego oprogramowania i sprzętu w dowolnym celu, od zmiany scen w oprogramowaniu streamingowym po wyzwalanie próbek w DAW oraz aktywowanie działań miksera takich jak płynne wzmacnianie lub wyciszanie dźwięku, ducking i wyciszanie wulgaryzmów.

 

Doskonałe centrum sterowania dźwiękiem

Cztery wejścia combo Neutrik umożliwiają podłączenie urządzeń o sygnale mikrofonowym, liniowym i instrumentalnym w celu nagrywania wszystkiego – od pojedynczego mikrofonu do transmisji strumieniowej po wielościeżkową transmisję na żywo z wokalem, klawiszami i gitarą. Dostępne są również cztery wyjścia słuchawkowe o dużej mocy oraz symetryczne wyjścia liniowe TRS do podłączania głośników.

 

Zaawansowana łączność Bluetooth z funkcją szerokopasmowej transmisji mowy może być wykorzystywana do integracji połączeń telefonicznych o bardzo wysokiej jakości, przesyłania krystalicznie czystego dźwięku, bezprzewodowego monitorowania i wielu innych zastosowań.

 

Dwa interfejsy USB-C umożliwiają jednoczesne podłączenie dwóch komputerów lub urządzeń mobilnych, co pozwala uwolnić ogromny potencjał wszystkiego od zdalnego podcastingu po organizowanie złożonych konfiguracji streamingowych.

Użytkownicy mogą nagrywać dźwięk w trybie stereo lub wielośladowym na wbudowaną kartę microSD™, urządzenie pamięci masowej USB lub bezpośrednio do komputera, z ultraszybkim transferem danych.

 

RØDECaster Pro II łączy się również przez Wi-Fi i Ethernet, co zapewnia szybką komunikację z komputerami i innymi urządzeniami w celu bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania sprzętowego, integracji oprogramowania i sprzętu itp.

 

 

Najbardziej wszechstronne rozwiązanie do produkcji audio

RØDECaster Pro II zapewnia wszystkie możliwe funkcje, aby nagrywanie było proste i rewelacyjnie brzmiące. Oprócz wszystkich omówionych do tej pory zagadnień, oto kilka kolejnych funkcji, które udało nam się wprowadzić:

 

 • Dziesięć języków (angielski, chiński, japoński, koreański, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski i hindi)
 • Mix-minus na kanałach Bluetooth i USB dla komunikacji zdalnej bez echa
 • Dwukierunkowa komunikacja MIDI umożliwiająca bezproblemową integrację z programami DAW i oprogramowaniem streamingowym
 • Przyciski wyciszania dla każdego kanału
 • Przyciski odsłuchu z funkcją odsłuchu przed (PFL) i za tłumikiem (AFL) dla każdego kanału
 • Tryb talkback umożliwiający komunikowanie się z gośćmi bez wpływu na nagranie
 • Możliwość nadawania lub nagrywania w wysokiej jakości (WAV lub MP3)
 • Nagrywanie wielośladowe do oddzielnych plików ułatwiające zarządzanie ścieżkami
 • Złącza USB z certyfikatem MFi zapewniają bezproblemową integrację z urządzeniami z systemem iOS
 • Zasilanie fantomowe do użytku z mikrofonami pojemnościowymi
 • Presety dostosowane do mikrofonów RØDE i innych popularnych modeli mikrofonów
 • Łatwe łączenie wejść stereo i ustawianie panoramy dostępne na każdym kanale

 

Chroń RØDECastera Pro II za pomocą osłony RØDECover 2

RØDECover 2 to specjalna osłona zaprojektowana w taki sposób, aby idealnie pasowała do RØDECastera Pro II. Została ona precyzyjnie zaprojektowana zgodnie z dokładnymi specyfikacjami RØDECaster Pro II, dzięki czemu jest idealnie dopasowana i nie zsuwa się. Wykonana jest z wysokiej jakości przezroczystego poliwęglanu i chroni urządzenie przed brudem i kurzem, a gdy go nie używasz, sprawia, że twój sprzęt wygląda schludnie i profesjonalnie. Idealna do użytku w domu, w studiu lub podczas transportu w futerale lub torbie.

 

Najważniejsze cechy:

Osłona dla RØDECastera Pro II

Wysokiej jakości przezroczysty poliwęglan

Chroni przed kurzem, brudem i rozlanym płynem

 

Opakowanie zawiera:

1 x osłona RØDECover 2

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
RODECaster Pro – Studio Produkcji Podcastów RODECaster Pro – Studio Produkcji Podcastów
2069,00 PLN
2607,14 PLN
ilość
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
 • Producent: RODE
 • Strona producenta: http://www.rodemic.com/
 • Nazwa towaru: RODECaster Pro II – Studio Produkcji Podcastów
 • Kod towaru: RODECASTERPROII
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje