Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
TIERRA Flavour Preamp – Model Mint - preamp mikrofonowy

TIERRA Flavour Preamp – Model Mint - preamp mikrofonowy

 

 

Mobilny preamp mikrofonowy, filtr z podbiciem wysokich tonów kosztem niskich, miękkie regularne harmoniczne,

szybkie transjenty, idealny do ciemnych wokali i mikrofonów wstęgowych, transformator wejściowy Lundahl, boosted gain +33dB, Made in Spain

 

mint

„Mięta” gra bardzo soczystym dźwiękiem, bogatym w górze i z lekko jasnym wzmocnieniem.

Idealny do wzmacniania ciemniejszych wokali, instrumentów lub mikrofonów, takich jak Shure SM7B i większości mikrofonów wstęgowych.

 

DLA GEEKÓW AUDIO:

• BOOSTED GAIN: +33 dB.

• FREQUENCY FILTER: mniej basów, więcej wysokich tonów.

• ZNIEKSZTAŁCENIA HARMONICZNE: miękkie i parzyste harmoniczne, szybka reakcja na transjenty.

• TRANSFORMATOR WEJŚCIOWY: Lundahl®.ciowy Lundahl, boosted gain +33dB, Made in Spain

 

 

Przedwzmacniacze Flavours

Nie jest ważne, czy jesteś wokalistą czy instrumentalistą. Na pewno to polubisz.

 

Flavours Preamps to kolekcja analogowych przedwzmacniaczy mikrofonowych o studyjnej jakości, które wniosą dodatkową dawkę wzmocnienia, tekstury i koloru do Twoich wokali i nagrań instrumentów oraz występów na żywo.

 

Dzięki szerokiej gamie oferowanych smaków możesz cieszyć się różnymi poziomami wzmocnienia, od atrakcyjnego i krystalicznego dźwięku po różne rodzaje i intensywności „smaków dźwiękowych” specjalnie zaprojektowanych, aby nadać niepowtarzalny charakter, bez utraty ani kropli muzykalności. W jednym ze smaków osiągniesz cieplejsze niuanse i dźwięki, w innych ostrzejsze lub gorętsze, gęstsze, bardziej nasycone, z większą definicją, ziarnistością lub chropowatością.

 

Po prostu podłącz swój ulubiony mikrofon i zacznij śpiewać lub grać na swoim instrumencie: zdziwisz się swoim „nowym brzmieniem”!

 

Podobnie jak wszystkie nasze produkty, przedwzmacniacze Flavours są wykonywane ręcznie z mnóstwem miłości w Madrycie (Hiszpania), z obwodów i komponentów elektronicznych najwyższej jakości. Są wynikiem wspólnych wysiłków inżynierów, muzyków, projektantów i producentów, aby zapewnić pełną gamę „przenośnych smaków”, które wzbogacą i zniuansują dźwięk Twoich mikrofonów.

 

Twoja kreatywność będzie rządzić podczas nagrywania wokali i instrumentów wszelkiego rodzaju!

 

Twój dźwięk zawsze z tobą

Włóż je do plecaka, trzymaj w futerale na gitarę, torebce lub schowku samochodowym.

 

Są ultrakompaktowe i nie wymagają baterii ani dodatkowych kabli zasilających, dzięki czemu możesz ich wygodnie używać nie tylko w domu lub w studiu nagraniowym, ale także w sali prób, na koncertach na żywo, podczas sesji streamingowych i wideokonferencji, lub pracując nad swoimi produkcjami w całym mieście, podczas podróży lub na wakacjach.

 

Jakie są smaki?

Truffle (Trufla), Cocoa (Kakao), Mint (Mięta), Chilli, Vanilla (Wanilia), Pepper (Pieprz) i Salt (Sól).

 

Zaprojektowaliśmy siedem różnych smaków, oferujących bardzo wszechstronną gamę dźwiękową, aby pomóc Ci poprawić brzmienie głównych wokali, chórów, gitar klasycznych, gitar akustycznych, gitar elektrycznych, wzmacniaczy basowych i wszelkiego rodzaju instrumentów smyczkowych, takich jak skrzypce, wiolonczele lub kontrabasy oraz instrumentów perkusyjnych… Krótko mówiąc, każdy głos lub instrument, który może zostać wychwycony przez mikrofon.

 

Każdy z modeli oferuje inny poziom wzmocnienia (wszystkie posiadają wzmocnienie), a także możliwy filtr częstotliwości (mniej lub więcej basu, średnich i/lub wysokich tonów) oraz pewne zniekształcenia harmoniczne (miękkie lub twarde), a nawet ulepszony, ale całkowicie neutralny dźwięk, bez dodatków.

 

Jakich mikrofonów mogę używać?

Mikrofony dynamiczne • Pasywne mikrofony wstęgowe • Mikrofony pojemnościowe (z zewnętrznym zasilaniem fantom)

 

Przedwzmacniacze Flavours są specjalnie zaprojektowane do bezpiecznego użytkowania z dynamicznymi i pasywnymi mikrofonami wstęgowymi, ponieważ są to mikrofony,

które generują mniejszy sygnał i potrzebują największego wzmocnienia.

Na przykład: Shure SM7B, Shure Beta 58A, Shure SM57, Shure SM58, ElectroVoice RE20, Beyerdynamic M69N, M130, M160, AEA R84, Coles 4038, pasywne mikrofony wstęgowe Royer Labs, SE Electronics VR1 Voodoo, pasywne mikrofony wstęgowe t.bone i inne.

 

Gwarantujemy, że zasilanie fantomowe nigdy nie dotrze do mikrofonu.

Jeśli chcesz używać przedwzmacniaczy Flavours z mikrofonami pojemnościowymi lub aktywnymi (z zasilaniem fantomowym) mikrofonami wstęgowymi, będziesz musiał użyć zewnętrznego źródła zasilania fantomowego.

Nawiasem mówiąc, mikrofonów USB nie można podłączyć do przedwzmacniaczy Flavours. Pasować będą tylko mikrofony podłączone symetrycznym kablem ze złączami XLR (męsko-żeńskie).

Wyjście przedwzmacniaczy Flavours to wzmocniony, symetryczny sygnał mikrofonowy (wyjście nie jest sygnałem liniowym).

 

W jaki sposób działają?

Siedem proponowanych przez nas „dźwiękowych smaków” rodzi się poprzez przepuszczanie sygnału z mikrofonu przez różne w 100% analogowe obwody elektroniczne , które przekształcają go w całym spektrum częstotliwości. Tak jak podczas gotowania ulubionego dania szukasz konkretnego smaku, w zależności od dźwięku, jaki chcesz uzyskać, obwody te tworzą różne składniki (elementy elektroniczne najwyższej jakości), z których budujemy filtry i stopnie wzmocnienia spełniające bardzo specjalistyczne zadania.

 

Ponadto pięć naszych przedwzmacniaczy smakowych zawiera kluczowy składnik: wysokiej jakości transformator wejściowy.

Transformator wzmacnia sygnał, przepuszczając go przez miedziane uzwojenie wokół metalowego rdzenia, który wzbudza sygnał i daje dodatkową dawkę harmonicznych: czysty kolor i smakowity dźwięk. Wybór transformatora nie jest łatwym zadaniem. Istnieją setki producentów, modeli i funkcji do wypróbowania, dopóki nie znajdziesz tego, który najlepiej pasuje do smaku, którego szukamy.

 

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w świecie ProAudio znamy i współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi markami transformatorów. Dlatego wybraliśmy modele prestiżowych marek, takich jak Carnhill® (Wielka Brytania) i Lundahl® (Szwecja).

 

Każdy z wybranych transformatorów został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić parzyste lub nieparzyste harmoniczne dla Twojego dźwięku, mniejsze lub większe nasycenie, wzmocnienie, kolor, a nawet szum, a wszystko to działa w niesamowicie muzyczny sposób!

 

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
  • Producent: TIERRA AUDIO
  • Strona producenta: https://tierra.audio/
  • Nazwa towaru: TIERRA Flavour Preamp – Model Mint - preamp mikrofonowy
  • Kod towaru: TIERRAFLAVOURMINT
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje