Produkty
WYDAWNICTWA
OUTLET, B-STOCK
INNE INSTRUMENTY
Warm Audio WA-47F – Mikrofon Pojemnościowy wzorowany na klasyku 47 FET

Warm Audio WA-47F – Mikrofon Pojemnościowy wzorowany na klasyku 47 FET

 

 

Sekretna broń w Twoim arsenale studyjnym

WA-47F to wierne odtworzenie klasycznego mikrofonu o wysokim SPL i niskim poziomie szumów, który w świecie inżynierów nagrań znany jest jako „tajna broń”. Oryginalny FET w stylu ’47 został wydany w 1969 roku i zyskał ogromną popularność w studiach nagraniowych ze względu na jego zdolność do chwytania szybkich transjentów z niezwykłą szczegółowością. W porównaniu z popularnymi mikrofonami lampowymi, WA-47F ma o wiele czystszą górę i bardziej zwarty, łatwiejszy do kontrolowania bas.

 

Bezkompromisowa konstrukcja

WA-47F wykorzystuje wysokiej jakości reprodukcję kapsuły w stylu vintage K47, zapewniając ultraszerokie pasmo przenoszenia i wysoką szczegółowość. WA-47F wykorzystuje kapsułę o charakterystyce kardioidalnej, która jest również używana w wielokrotnie nagradzanym mikrofonie lampowym WA-47. Z kapsułą współpracuje transformator wyjściowy TAB-Funkenwerk USA, który pozwala osiągnąć potężny dźwięk z bardzo mocnym uderzeniem. WA-47F łączy wysokiej jakości tranzystory Fairchild FET z kondensatorami polistyrenowymi i Wima oraz transformatorem wyjściowym AMI, nadając WA-47F idealną charakterystykę częstotliwościową, aby uchwycić wszelkie szczegóły i głębię. Tłumik -10dB zapewnia spory headroom podczas nagrywania głośniejszych źródeł. Kiedy musisz wyeliminować niechciane niskie częstotliwości na źródłach, takich jak wokal, gitara elektryczna włącz dołączony filtr górnoprzepustowy 140 Hz, aby oszczędzić sobie czasu w trakcie robienia miksu.

 

Prawdziwy wół roboczy

Podobnie jak w oryginale, dostosowana do indywidualnych potrzeb charakterystyka częstotliwościowa WA-47F przechwytuje potężne dźwięki perkusji, mocną gitarę i basy oraz pozwala wyróżnić się Twoim wokalom.

 

Stopa

Oprócz dynamicznego mikrofonu w środku bębna basowego, skierowanego prosto w punkt uderzenia, wielu inżynierów decyduje się na dodanie mikrofonu w stylu 47FET. Umieszczają go na zewnątrz bębna i kierują na przednią membranę. Dynamiczny mikrofon wewnątrz bębna ma tendencję do wychwytywania charakterystycznego „kliknięcia”, podczas gdy WA-47F na zewnątrz zbiera całą resztę i pozwala uchwycić głębię basowego dźwięku.

 

Wokal

Z oryginału korzystały takie gwiazdy jak Bon Scott (AC/DC), David Lee Roth (Van Halen) i Michael Stipe z REM. Podobnie jak oryginał, WA-47F zapewnia mocny, szczegółowy wokal, zaczynając od metalowego krzyku przez miękki falset na kultowym indie rocku kończąc.

 

Gitary i basy

Oryginał jest również ulubionym przez wielu producentów mikrofonem do nagrywania gitar elektrycznych i basów. Otwartość kapsuły mikrofonu pojemnościowego i zdolność obwodu do obsługi wyższego niż standardowe SPL oznacza, że można nagrywać głośne gitary bez kompromisów.

 

Komponenty premium – wysokiej klasy konstrukcja – fantastyczny dźwięk

 

Kapsuła WA-47-B-50v jest wiernym odwzorowaniem K47 znajdującej się w oryginalnym mikrofonie 47Fet. Kapsuła ta rejestruje niewiarygodne detale na całej szerokości odpowiedzi częstotliwościowej 20Hz-19kHz.

 

Transformator wyjściowy AMI USA

Historia transformatorów TAB-Funkenwerk (AMI) sięga czasów największych triumfów niemieckich innowacji na rynku sprzętów analogowych. Transformator TAB (AMI) w WA-47F został zbudowany zgodnie z rygorystycznymi normami w USA. Słodki charakter brzmieniowy WA-47F nie byłby możliwy bez niesamowitego transformatora dostarczonego przez TAB-Funkenwerk.

 

Tranzystory Fairchild i kondensatory premium

WA-47F wykorzystuje wysokiej klasy tranzystory Fairchild FET – ten sam składnik, który można znaleźć w najbardziej wymagających i drogich reedycjach. Kondensatory polistyrenowe i WIMA w WA-47F zapewniają doskonałą konwersję sygnału wymaganą przez ten układ.

 

Autentyczny wygląd i elitarna jakość

WA-47F jest zamknięty w wyjątkowo wytrzymałym, niklowanym, mosiężnym korpusie z ulepszonym kształtem grilla, który dodaje więcej przestrzeni wokół kapsuły. Każdy WA-47F jest skrupulatnie sprawdzany w naszej siedzibie w Austin TX przez prawdziwych muzyków i inżynierów z pasją do doskonałego dźwięku.

 

SPECYFIKACJA:

Kapsuła w stylu K47 z dużą membraną napylaną złotem i pojedynczą tylną płytą

Specjalnie zaprojektowany transformator wyjściowy TAB-Funkenwerk (AMI) USA

Tranzystory Fairchild Premium

Kondensatory polistyrenowe i Wima

Charakterystyka: kardioidalna

Max SPL: 137dB, 147dB z włączonym tłumikiem -10dB

Odpowiedź częstotliwościowa: 20 Hz-19 kHz

Impedancja wyjściowa: 150 Ohm

Znamionowa impedancja obciążenia: >1kOhms

Tłumik: -10dB tłumik,

Filtr: górnoprzepustowy 140 Hz

Stosunek sygnału do szumu (+ ważony): 69 DB, 76 DB-A

EIN / szum własny (+ ważony): 25 dB, 18 dB-A

Całkowita waga: 1,6 kg, tylko mikrofon: 1 kg

Wymiary mikrofonu: 20,3cm x 7 cm

W zestawie akcesoria: Skrzynka drewniana premium i sztywny uchwyt

Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
Dostępność
W magazynie:
Na zamówienie:
CECHY TOWARU
  • Producent: WARM AUDIO
  • Strona producenta: https://warmaudio.com/
  • Nazwa towaru: Warm Audio WA-47F – Mikrofon Pojemnościowy wzorowany na klasyku 47 FET
  • Kod towaru: WARMWA47F
GITARY I BASY
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STUDIO
Podkategoria
Aktualne promocje
NAGŁOŚNIENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
SŁUCHAWKI
Podkategoria
Aktualne promocje
PERKUSJE
Podkategoria
Aktualne promocje
DEE JAY
Podkategoria
Aktualne promocje
OŚWIETLENIE
Podkategoria
Aktualne promocje
FOTO WIDEO
Podkategoria
Aktualne promocje
POKROWCE, SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
STATYWY, KONSTRUKCJE
Podkategoria
Aktualne promocje
KABLE, ZŁĄCZA
Podkategoria
Aktualne promocje
GADŻETY MUZYCZNE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY DĘTE
Podkategoria
Aktualne promocje
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
Podkategoria
Aktualne promocje
SYSTEMY INSTALACYJNE
Podkategoria
Aktualne promocje